• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 3 2008 acil 530₺

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Selamlar , araç duruyor mu satıldı mı? Yanlış anlamayın ,Fiyatı 4xx rakamlara düştü ise benim kuzen araç bakıyor ona bildireyim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu piyasada 5xx rakamlar çok zor hocam 11modeli 475e verdim ki o kadar dolu bir araçtı :)
Piyasa balon olurken önlem alamadılar (ben almadılar diyorum) ve balonu patlattılar... Binici tabir edilen kesimin aciliyeti olanlar hariç bu patlak balondan etkilenmedi... Ancak, al sat işine kendini kaptırıp abartanlar şokta.

Arkadaşımın oğlu galeri işinden köşeyi döndü, araba yetiştiremiyorum diyordu, balonun sonuna 12 araba alarak yakalandı, bunun gibisi çok var ama takılmıyorum çünkü en az 120 araba geçti elinden... Ama onun gibileri maalesef balonu şişirenin de patlatanın da aynı el olduğu gerçeğini kabul etmiyor... Varsa yoksa reyizleri... Hal böyle olunca da ülkenin kerizi bitmiyor.

Konuya dönecek olursak, arkadaşta temiz Bk Dynamic var 165 binde 460'a iki ay satamadı sonra ne oldu sormadım.

Misalen dün forumda ilanı açıldı İmpressive var 590 etiketli belki pazarlığı da vardır.

Üst Alt