Porsche, Exclusive Boxster S'i Tanıttı

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Porsche Exclusive, Boxster S’in çok özel bir versiyonunu tanıttı.

Guards Red rengine sahip olan otomobil, gövde rengindeki arka difüzör ve takla barlarıyla göz doldururken beş kollu 19 inç’lik jantlar görsel bütünlüğü tamamlayan detaylar arasındaki yerini almış.

Kabine baktığımızda ise üzerinde küçük deliklerin olduğu siyah renkli deri koltuklar dikkat çekerken direksiyon simidi Alcantara deriyle kaplanmış. Aracın anahtarını, gösterge tablosunu ve konsolda yer alan kronometreyi de gövdeyle aynı renge boyayan Porsche, bu sayede dış görünümüyle bütünlük oluşturan bir iç mekana imzasını atmış.

Porsche, Boxster S Guards Red için herhangi bir güç arttırımında bulunmazken modelde kullanılan 3.4 lt’lik altı silindirli boxer motor, 315 BG güce ve 360 Nm torka sahip. Gücünü 7 ileri otomatik şanzımanla yere aktaran otomobil, 0’dan 100 km/sa hıza sadece 5 sn’de çıkarken 277 km/sa’lik maksimum hıza sahip. 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Sanırım kırmızı renkten olsa gerek, çok fazla dikkat çekiyor ve hoşuna gidiyor insanın... Aynı tasarımı siyah renk olarak görsek bu kadar etkileyici olmayabilir gibi geliyor...

Neyse; genel anlamda çok çok güzel olmuş diyorum... Ten Point !!