Passat Alltrack Siparişe Girdi

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
2015 Volkswagen Passat Alltrack Almanya’da sipariş için hazır.

38.550 €’luk bir fiyatla satışa sunulacak olan Passat Alltrack, dışarıda oldukça güçlü görünen bir gövde tasarımına sahip. Passat Alltrack’in gövdesinin detaylarında bir crossover modeline benzemesi için plastik hatlar ve gümüş detaylar kullanılmış. Standart Passat’tan 27.5 mm yerden daha fazla yüksek olması ve benzersiz 17 inch jantlarıyla kendisini farklılaştırıyor.

İç mekanda da teknolojik bazı oyuncaklar dikkat çekiyor. Bunlar heads-up display, arka koltuk eğlence sistemi, navigasyon ve tamamiyle dijital olan gösterge paneli olarak sıralanabilir.

Kaputun altında ise güç dağılımı olarak çeşitli bir motor gamı müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda. Benzinli olarak 220 beygirlik 2.0 TSI ünite ve dizel içinse 2.0 hacmindeki 150, 190 ve 240 beygirlik motorlar satışa sunulacak. Bütün modeller 4Motion çekiş sistemiyle donatılarak elektrikli diferansiyel kilidine sahip olacak.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Audi Avant ayarına getirilmiş nihayetinde... Beğendim... :)
 

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Konum
Bursa
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
#3
Son kasa passatta henüz çözemediğim bir görsel antipatiklik hissiyatı mevcut bende. Yolda sedanını gördüğümde bir türlü dönüp oooo diyemiyorum
 
Üst Alt