Mazda'dan İlkbahar Servis Kampanyası 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Nasipse bu hafta sonu bende Muğla gören gitmek istiyorum. Hem tanışma hemde 40 bin bakımı yaptırmak istiyorum ama ortalama ne kadar tutar?? Bilmiyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nelerin değişeceğine bağlı, rutin bakım 400 civarı tutar, balata değişir, başka birşey değişir haliyle fiyat ta değişir

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Aslında denizlide servis olmadığından özel serviste 6000 km önce yağ, yağ filtresi , hava filtresi, polen değiştim ama aracı aldığım kişi oda özele gitmiş en azından komple bir check UP servisten geçsin istediğimden. Muhtemelen ön balataları değiştirebilir yada şimdilik dursun diyebilirler dbf temizliği gerekirmi bilmem şehir içinde pek devir yaptıramıyorum.????

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aslında denizlide servis olmadığından özel serviste 6000 km önce yağ, yağ filtresi , hava filtresi, polen değiştim ama aracı aldığım kişi oda özele gitmiş en azından komple bir check UP servisten geçsin istediğimden. Muhtemelen ön balataları değiştirebilir yada şimdilik dursun diyebilirler dbf temizliği gerekirmi bilmem şehir içinde pek devir yaptıramıyorum.????

İyi olur tabi, dpf temizliği ihtiyacı olmaması için kurum tutmaması için gerekli sürüş tekniğiyle zaman zaman kullanman yeterli aslında, bir şikayetiniz yoksa rutin bakım harici bir değişim balatadan başka bir şey aklıma gelmiyor şimdilik zaten

TİMSAH

Sessiz
Bana da gelmemiş , adminler engelle diniz mi beni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Özel mesajlaşmada sorun yok gençler ve benim gibi kendini genç hissedenler. :) :)

Tapatalk kullanmayın diyorum.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Asalet abi ben de klipsler istemiştim senden hatırlatayım. :)

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Normal şartlarda buji değişim aralığı 20 bin km dir. İridyum bujilerinin değişim aralığı farklı olabiliyor ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt