Mazda 626 GF (1997-02) Mazda 626 Kaza

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
Herkese merhaba karşı tarafın dikkatsizliği,umursamazlığı yüzünden böyle bi kaza yaşandı aracın içinden kimseye bişey olmadı tek tesellim bu oldu ön tampon haricimiz boyasız değişensizdi arkadaş sağolsun can sıkıcı bi hatıra bıraktı. Çok şükür kimseye birşey olmadı..
48252
48253
48254
48255
48256

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Alperen

42 LU 626
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Geçmiş olsun kardeşim. Arabaya üzülme. Allah beterinden korusun. Afiyette daim etsin.

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Allah beterinden korusun. Geçmiş olsun.
Tamda OtoSanayi içerisinde. Salak salak araç kullananların zibil oldugu yer.
Bu arada Kangoo altına işemiş korkudan.
Sağol abi sorma bide kaportacı çıkmazmı çarpan çocuk sıkıntı yok ya hallederiz hallederiz laflarıyla alay eder gibi tavırlar çarptığı araçta yüksek ihtimalle müşterinin aracı

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Sağol abi sorma bide kaportacı çıkmazmı çarpan çocuk sıkıntı yok ya hallederiz hallederiz laflarıyla alay eder gibi tavırlar çarptığı araçta yüksek ihtimalle müşterinin aracı
Müşteri aracı olabilecegi ve deneme sürüşü için agresif +dikkatsizce sürmekten dolayı sanayicinin çarptıgını düşündüm ama suizan olmasın diye yazmamıştım.
Tekrar geçmiş olsun. Allah beterlerinden korusun.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Geçmiş olsun, allah beterinden korumuş. Ülkemizde maalesef böylesi çok(ben bunlara isim bile koyamıyorum artık) bunla geçmiş olsun diyip geçiyorum. Can sıkmayın çok fazla bir şey gözükmüyor.

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun
Sağol abi

Sağol abi

Geçmiş olsun, allah beterinden korumuş. Ülkemizde maalesef böylesi çok(ben bunlara isim bile koyamıyorum artık) bunla geçmiş olsun diyip geçiyorum. Can sıkmayın çok fazla bir şey gözükmüyor.
Allah razı olsun abi eyvallah sağol yapacak bişey yok artık olan oldu cana zarar gelmesin

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Geçmiş olsun hocam, Allah beterinden korusun. Kimseye bişey olmamış ya, gerisi önemli değil

Üst Alt