Mazda 626 GF (1997-02) Sis Farı

Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
98 model 626 HB aracımıa sonradan takılma sis farlarına benden önceki sahibi tofaş sis farı takmış camın biri kırılınca değiştirmek istiyorum ancak orjinallerine 400 TL istediler çıkmasını bulabilirmiyim ?? yada bu araca farklı sis farı takıp kullanan varmıdır acaba abilerim yardımınıza ihtiyacım var

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Çıkma için dumlu otomotiv 05323253455
Sıfır yan sanayi için Vizyon otomotiv 02125898460
Bir görüş istersen bulamazsan başka bir yol düşünülür ;)

Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
ikisiylede görüştüm :) sonuçsuz kaldım açıkçası istanbul ve kocaelideki tüm çıkmacı ve parçacılarla görüştüm sonuçsuz kaldım artık elden arıyorum :)

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
ikisiylede görüştüm :) sonuçsuz kaldım açıkçası istanbul ve kocaelideki tüm çıkmacı ve parçacılarla görüştüm sonuçsuz kaldım artık elden arıyorum :)
@jakopar otoda sıfır yan sanayi olması lazım

Google'a Jakopar Otomotiv yazın iletişim bilgileri çıkar

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yumurta kasaya Hakan Accent inkini takmıştı galiba illaki bu kasaya uyan da bulunur

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Sis farının şekli şemali bu bildiğim kadarıyla. Bence başka bir aracınki uydurulabilir veya aksesuar satılan yerlerde çeşitli sis farları var bakmak lazım ;)
Bu arada aliexpresste var çifti 99 dolar kargo dahil.

Fog-font-b-Lights-b-font-fits-font-b-MAZDA-b-font-font-b-626-b.jpg

H100 sis farları tombak içinmiydi?
H100 gf ye olmuyo ben denedim bmw e 36nin ki oluyor diye duydum benim de kırıldığı için uydurma bisey yaptım

Böyle birşey uydurabilirsiniz aksesuarcilarda vardır mutlaka uygun ysn sanayi çavuşoğlu mazda da var tanesi 140 lira ben bu farları 75e aldım ama dediğim gibi e 36 nin kini deneyin derim o güzel yada aksesuarcilari parcacilari gezin vardır mutlaka uygun sis fari

Son düzenleme:
Üst Alt