Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 6 GG (2002-08) Harici Takılacak USB Sd Kart Cihaz Tavsiyesi

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında hagakure tarafından paylaşıldı.

1. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Merhaba arkadaşlar,

Bu konu bir yerlerde işlendi mi bulamadım o yüzden açma gereği duydum umarım tavsiyeleriniz ile ilk nesil M6 kullanıcılarına faydalı oluruz.

Biliyorsunuz ilk nesil M6 larda kullanılan 6 CD li Bose müzik sistemimiz de ne yazık ki Mp3 cd ler ve harici usb sd kart kullanamıyoruz.Bizim gibi uzun yolda müziksiz olmaz diyenlerdenseniz bu epey sorun oluyor.Merser deki Halil usta bu sisteme en uygun harici cihazın xcarlink olduğunu söylemişti.

Servis istek karşılığında getirtebileceğini söylediği bu ürünün montaj fiyatı olur ya da olmaz bilemiyorum.Ürün için bulduğum site
    http://www.xcarlink.co.uk/home.php?cat=1

Buradaki ürünlerden eğer servis getirme sıkıntısı yaşar ise hangisi alınmalı , ucuz olsun benim olsun demeden bu fiyat yakınında ses kalitesinden kesinlikle ödün vermeden başka bir marka cihaz tavsiyeniz olursa kullanıcılara faydalı olacağını düşünüyorum.

Görüntüyü bozacak double din benzeri sistemler tercih edilebilir ama benim için kesinlikle kabul edilemez.
    İlginiz için teşekkür ederim..

2. emekli

emekli Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 AT 2000
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    Bahsettiğin scarlinki yurt içiden ben almıştım fakat siteyi hatırlamıyorum
    çok kullanışliydı sd kart ve usb takııyorrdu yanlış hatırlamıyorsam 1500 kdar şarkı alıyordu 99 ar tane olamk üzere 10 tane dosya yapılıyordu
    orijinal teyp sökülüp arkasına soketi takmak suretiyla aktif hale geliyordu 3 yıl önce 125 tl almıştım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Ocak 2016
    hagakure bunu beğendi.
  3. emekli

emekli Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 AT 2000
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    http://www.xcarlink.com.tr/ şu adrese baksana bi

hagakure bunu beğendi.
  4. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
  5. emekli

emekli Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 AT 2000
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    sitede ne telefon nede bayi adresleri var

6. emekli

emekli Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 AT 2000
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
  7. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Arkadaşlar bi el atıverin lütfen,

Bursa daki iki satıcıdan birine ulaşabildim o da şu an yok dedi ,ben de aşağıdaki sitedeki ürünü buldum yalnız açıklamasında 6 lı cd çalar olan sistemlerde çalışmaz gibi bir not gördüm ama ben mi yanlış okudum acaba.Montaj aşaması zaten servis de yapılacak eğer ürün doğru ise almak problem değil İngiltere de yaşayan arkadaşımız üzerinden alıp getirtmeyi -kargolatmayı düşünüyorum.

https://www.dynamicsounds.co.uk/xca...sb-sd-aux-adaptor.html?search=xcarlink&page=2

domestos bunu beğendi.
  8. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    hagakure bunu beğendi.
  9. onurum41

onurum41 Katılımcı

Aracınızda aux çıkışı varsa size fm transmitter alın diye tavsiye ederim. Aux kabloyla kullandığınızda çok iyi ses kalitesi elde ediyorsunuz!size fotoğrafını attığım cihazda usb,sd kart ve aux çıkışı mevcut.

Sent from my iPhone using Tapatalk

domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş