Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 323 BJ (1999-03) Teyp/Hoparlörden Gelen Cızzz Sesi

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında ozgurlukyolda tarafından paylaşıldı.

1. ozgurlukyolda

ozgurlukyolda Katılımcı

Merhaba , bu aksam sag arka hoparlörümün çalışmadıgını farkettım acaba park kamerasını takarken kablolarınımı takmadılar dıye dusunmeye basladım ayrıca yolda gıderken bir anda cızzzzzzzzz dıye ses geldı ve hıc kesılmedı teyibi kapatıp actım duzeldım aracın elektrık aksanına zarar verırmı sizce sol arka calısıyoe sag arka calısmıyor sadece?

2. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Aracın elektrik aksamından çok tırsarım. Basit bir işlem yaptırsam bile günlerce yanık kokusu ararım :) Müsait bir zamanda kontrol ettir, için rahat etsin.

domestos bunu beğendi.
  3. ozgurlukyolda

ozgurlukyolda Katılımcı

bugün götürecegim, daha büyük kötü sonuçlar olmasından korkuyorum..

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Muhtemelen hoparlör kablolarında hasar meydana gelmiş olabilir, kullanmadan göstermende fayda var... Hasar kabloda ise; bu şekilde kullanman teybin çıkışlarını yakabilir Allah korusun...

5. ozgurlukyolda

ozgurlukyolda Katılımcı

1 saat sonra gıdecegım gostermeye hazır gıtmısken park sensörüde taktırayım elinde kırmızı varsa :)

domestos bunu beğendi.
  6. mcmelankolia

mcmelankolia Aktif

Araç Markası:
    1997/626
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
    Arızayı Nereye Göstereceksin.. Ümraniye Tarafına Gelirsen Haberim Olsun..

Tapatalk

7. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Kırmızı biraz zor ama siyah olabilir ;)

8. ozgurlukyolda

ozgurlukyolda Katılımcı

Allah razı olsun sagolasın , yaptırdım fakat bu seferde radyo gırısını takmamıs arkadas sagolsun hafta ıcı ugrayıp takıcak onuda :)

9. ozgurlukyolda

ozgurlukyolda Katılımcı

Arabanın boyasını yaptırdım boyacıda , sensörleri boyadıktan sonra takacagız :)

10. ozgurlukyolda

ozgurlukyolda Katılımcı

Tahmın ettıgım gıbı kablolarda temassızlık varmıs tum kabloları koparttı yenı kablo tesısatı cektı suan masAllah canavar gibi :) yorumlar ıcın cok tesekkur ederım :)

Sayfayı Paylaş