Mazda 323 BJ (1999-03) Astina 1.8 Baskı Balata Önerileriniz

Araç Markası
2000-Mazda 323 1.8 GT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Değerli arkadaşlarım 2000-model astina 1.8 aracıma baskı balata marka önerisi ne ihtiyacim var

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sanirim orjinali daikindi
Fiyat olarak bilgim yok servisden fiyat alabilirsin

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Mazda Ekinci Adem Usta'yı 0535 315 57 19 numaradan arayıp istediğin tüm detayları öğrenebilirsin.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Balatalarda yarı yarıya fiyat farklarının olduğunu biliyorum, bu yüzden ya servisten temin etmek ya da çok ucuzuna kaçmamak gerek. Değişimi Adem Ustam yapacaksa böyle bir şeyi dert etmene gerek yok zaten...

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
99 Mazda 323 1.5 BJ
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
Ben yaklaşık bir ay önce değiştim. Marka olarakta valeo yu tercih ettim. İlk bir kaç gün kalkışlarda hafif titreme oldu sonrasında titreme falan kalmadı.
200 tl baskı balata bilyası ile beraber 150 tl de işçilik tuttu. Şu an oldukça memnunum. Daha önceki aracımada valeo marka takmıştım. Tabi para sıkıntınız yoksa daiki sanırım tek başına 450 tl istemişti servis.

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Önceki aracım 99 1.5 Mazda idi.
Onunkini valeoyla değiştirmiştik
Kaliteli mi kaliteli ama öyle anam anam değildi bence.
Luk diye bi marka var Alman yorumları iyi genelde.
Ama exedy can'dır. Paraya kıyıp exedy almak en mantıklısı.

Araç Markası
2000-Mazda 323 1.8 GT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Luk markasını daha önce 2.5 opel omegada kullandık alman malı iyidi bizim araclara varmı bilmiyordum daykin veya luk diyoruz o zaman kazancılardan fiyat sormustum 200 dedilerde markasını sormayı unuttum 200 ucuz geldi valeyoyu kimse tavsiye etmedi genelde arac 1.8 oldugundan sorun yasarsın diyolar 1.5 olsa tak kullan 1.8 de sorun cıkar senesine gelmeden acaba sizce dogrumu?

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Luk markasını daha önce 2.5 opel omegada kullandık alman malı iyidi bizim araclara varmı bilmiyordum daykin veya luk diyoruz o zaman kazancılardan fiyat sormustum 200 dedilerde markasını sormayı unuttum 200 ucuz geldi valeyoyu kimse tavsiye etmedi genelde arac 1.8 oldugundan sorun yasarsın diyolar 1.5 olsa tak kullan 1.8 de sorun cıkar senesine gelmeden acaba sizce dogrumu?

Vallah abi ben 1.5 te kullandım. Durumunuz müsaade ediyorsa ve uzun bir süre kullanacaksanız exedy diyorum ben.
Ama çok düzgün kullanırım derseniz de diğerleri de olabilir.
Laf aramızda ben korkulu rüya yaşamaktansa alırım daikini mis gibi binerim. :)

Araç Markası
2000-Mazda 323 1.8 GT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Onceligim daykin tabiki Ben cok sakin arac kullanirim sehir icinde %8-%10 gibi sehir disindada%5-%8 arasi anlik yakit tuketimini goruyorum ekranda tcs acik surekli patinaj ani kalkis yapmamaya calisirim

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
99 Mazda 323 1.5 BJ
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
Sakin kullanıcıların hatta normal kullanıcıların diyeyim bir baskı balataya dünyanın parasını vermesine hiç gerek yok. Emin olun normal bir kullanıcı iseniz valeo fazlası ile yetecektir. Zaten diğerleri performans balatası diye geçer. Eğer aracınıza acımıyor sürekli kalkışlar da patinaj çekerim eşşek yükü ile rampaya vurur bağırta bildiğim kadar bağırtırım diyorsanız o ayrı.
En kalitelisi de olsa ömrü tamamen kullanıcıya bağlı olan bir parça sonuçta.

Üst Alt