Mazda 3 BL (2009-13) Far İçi Kirli Durumda Ne Yapılabilir?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Farın içi kirlendiyse ve buhar yapıyorsa belliki bir yerden hava giriyor. Far yenileyen yerler var işini ehli birisi orijinal haline getirebilir. Belli bir ısıda 10-15 dk bekletip far camı ayrılıyor daha sonra temizlenip aynı şekilde geri yapıştırılıyor.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Farın içi kirlendiyse ve buhar yapıyorsa belliki bir yerden hava giriyor. Far yenileyen yerler var işini ehli birisi orijinal haline getirebilir. Belli bir ısıda 10-15 dk bekletip far camı ayrılıyor daha sonra temizlenip aynı şekilde geri yapıştırılıyor.
bu dedıgın yer antalya akdenız sanayı de varmıdır oguzhan yaaa...şuan antalyadayım bu işi halletmek ıstıyorum....

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
hiç gerek yok canım benım ;) zaten arabayı yıkatınca buhardan gorunmuyor sol far...farı temızletınce eskısı kadar buhar yapacagını sanmıyorum...hem pıslık gıder hem eskısı kadar buhar olmaz her ıhtımalde..bu arada bu temızlemeyı servıs yaparmı....

Hocam sizin far içini temizletseniz bile buğu yapar , sizin farda benim tahminim kılcal çatlaklar veya catlak vardır o yüzden buğu yapar yoksa kolay kolay bi far buhar yapmaz

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Hocam sizin far içini temizletseniz bile buğu yapar , sizin farda benim tahminim kılcal çatlaklar veya catlak vardır o yüzden buğu yapar yoksa kolay kolay bi far buhar yapmaz
evet ya aynen dedıgın gıbı o farın ustunde derın bır çizik var...baya bır derın cukur ama....bu yuzden far işiyle ugrasasım gelmıyor...doktor ya;ben kısalara osram dıye bır marka taktım zenonla ugrasmadım...ama parklara şöyle etkılı guzel bır park lambası bulamadım...sen ne tavsıye edersın park lambası ıcın

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
evet ya aynen dedıgın gıbı o farın ustunde derın bır çizik var...baya bır derın cukur ama....bu yuzden far işiyle ugrasasım gelmıyor...doktor ya;ben kısalara osram dıye bır marka taktım zenonla ugrasmadım...ama parklara şöyle etkılı guzel bır park lambası bulamadım...sen ne tavsıye edersın park lambası ıcın

Hocam beyaz ledler var , farlar beyaz yanıyor ise beyaz led güzel olur , yaa bi 5 dak uğra Ankaraya'da Güzelce elden geçirelim arabayı

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Hocam beyaz ledler var , farlar beyaz yanıyor ise beyaz led güzel olur , yaa bi 5 dak uğra Ankaraya'da Güzelce elden geçirelim arabayı
heheee..ya ben karamandan antalyaya gelesıye kadar arabada balata koymayan bırısıyım...ankara ve ben..sıfır cesaret...sen bana park ampulunun modelı derecesı varsa soyle alıp takayım...bırde bızım arabaların on ve arka hoporlerlerı 5 çarpı 7 mı doktor ;(

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Zor soru soruyorsun hocam , 2 bilinmiyenli denklem soruları sorma pls

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Çalışmayı siz mi yapmıştınız? Tebrikler çok güzel olmuş.

Üst Alt