Mazda 3 BK (2003-09) Gaz Pedalı Bakımı ve Yağlaması (Fotoğraflı)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Gaz pedalına bastığımda hafiften yağsız kalmış hissi veren kapı gıcırdaması gibi ses gelmeye başladı... ÇBS yağlayıcı ve kir pas önleyici ile yaptığım bakım...

Motorda bulunan gaz telinin bağlı bulunduğu mekanizmayı da yağlayarak gaz teli bakımını tamamlıyoruz...

Bakım sonrasında hem oluşabilecek seslerin önüne geçmiş oluyoruz, hem de ayağımızın altında yumuşak bir gaz hissediyoruz...

Ekli dosyalar

Moderatörün son düzenlenenleri:
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Eline sağlık abi, güzel ve bilgi verici bir paylaşım olmuş.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
O pas sökücü bim den alınmış yakaladım seniii :) Uygun fiyat :)
Forumu sıkı takip etmediğini de ben yakaladım... En başından beri bas bas bağırdım Bim'de böyle bir ürün var alın diye... ;)

http://www.mazdagaraj.com/kampanyali-otomobil-urunleri-t698.0.html;msg55738#msg55738

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Forumu sıkı takip etmediğini de ben yakaladım... En başından beri bas bas bağırdım Bim'de böyle bir ürün var alın diye... ;)

http://www.mazdagaraj.com/kampanyali-otomobil-urunleri-t698.0.html;msg55738#msg55738
Dün hatunu ziyerete gitmiştim ordan yakaladım :) tanıdık gelince :) ....

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
BL kasalarda yağlanacak mekanizma yok, konuyu da olanların bölümüne açtım zaten... ;)

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Abi maşallah ürünü her yerde kullanıyorsun şöyle sahanda bol Çbs'li yumurta fena olmaz hani :D Ben de bunu deneyim yoksa bitmeyecek :) belki 7-8 yıl önce almışımdır pek kullanmadım aslında evde arabada motorsiklette kullanabilirdim unutmuşum bir kere paslı somunu açmak için kullandım sanırım pek işe yaradı mı hatırlamıyorum :)bu zımbırtıların kullanım ömrü var mıdır acep çok fark etmez heralde de .

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Tarih vardır üzerinde ama bozulacağını sanmam, mideye gitmeyecek neticede... Haa yumurta yaparım dersen o ayrı... :p

Sunroof kızaklarında da kullanabilirsin hocam... ;)

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...