Mazda 3 BK (2003-09) Ampul Tipi Nedir?

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
@Murat tan ampul takımı isterken forumda baktım bizim kasaların tipi ne diye fakat forumda; Mazda 3 BK Ampul Tipi ile ilgi bilgilendirme yapmamışız... İşin iyi tarafı; bir yıldan fazla süredir kimseye ampul lazım olmamış, :eek: kötü tarafı konuyu bizde es geçmişiz... :D

Mazda 3 BK Ampul Tipi Kısalar H7, Uzunlar HB3, Sisler ise; H11

Yan Sinyal Ampulü; 5 Watt - WY5W

Arka Sinyal Ampulü; 21 Watt - W21W

Fren/Park Ampulü; 21/5 Watt - W21W

Plaka Ampulü; 5 Watt - W5W

Arka Park Ampulü; 21 Watt - W21W

Herkeslere kazasız günler.

Son düzenleme:
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi Sedan
arkadaşlar cahilliğime verin. Bizim araçların kısa farları h kaçtır. Ona göre internetten sipariş vereceğim. 1 tanesi patladı da. Birde ben değiştirebilirmiyim, şimdiye kadar tüm araçlarımı kendim değiştirmiştim. Fikir verebilirmisiniz?

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
arkadaşlar cahilliğime verin. Bizim araçların kısa farları h kaçtır. Ona göre internetten sipariş vereceğim. 1 tanesi patladı da. Birde ben değiştirebilirmiyim, şimdiye kadar tüm araçlarımı kendim değiştirmiştim. Fikir verebilirmisiniz?
Estağfurullah cahillik demeyelim ama foruma hiç bakmadan konu açmaya gerek yok, hemen hemen her bilgi mevcut

Mazda 3 BK (2003-09) Ampul Tipi Nedir?

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Allah razı olsun. araştırdım ama bulamadım. al sana cahillik:)
en basit arama yöntemini tarif edeyim. Ayrıca cahillik değil... :)

Arama motoruna sadece Mazda yazın, sponsorlar ve Mazda Türkiye den sonra biz çıkıyoruz. Neyse reklamları geçelim sadede gelelim. :)

Aranacak konuyu arama motoruna, örneğin; Mazda 3 kısa far ampulü Mazda Garaj yazın, açılmış konumuz karşınıza çıkacaktır.

Kolay gelsin. Keyifli forumlar.

Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi Sedan
en basit arama yöntemini tarif edeyim. Ayrıca cahillik değil... :)

Arama motoruna sadece Mazda yazın, sponsorlar ve Mazda Türkiye den sonra biz çıkıyoruz. Neyse reklamları geçelim sadede gelelim. :)

Aranacak konuyu arama motoruna, örneğin; Mazda 3 kısa far ampulü Mazda Garaj yazın, açılmış konumuz karşınıza çıkacaktır.

Kolay gelsin. Keyifli forumlar.
abi teşekkürler.

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
@Murat tan ampul takımı isterken forumda baktım bizim kasaların tipi ne diye fakat forumda; Mazda 3 BK Ampul Tipi ile ilgi bilgilendirme yapmamışız... İşin iyi tarafı; bir yıldan fazla süredir kimseye ampul lazım olmamış, :eek: kötü tarafı konuyu bizde es geçmişiz... :D

Mazda 3 BK Ampul Tipi Kısalar H7, Uzunlar HB3, Sisler ise; H11 dir...

Herkeslere kazasız günler.
@mustafayk kitapda bulamadın forumdada mı bulmadın ?