Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Aslında paraya kıyacak kadar pahalı değil, ama senin ebatta durum farklı olabilir

Aynen. Nokianin fiyatlari zaten eko grubu hankook,kumho,lassa,petlas vs den farkli degil. Sadece michelin ve continental ucuk fiyatlarda.
Bu arada ben yokohoma takarken bir bmw nin tigar lastik taktirmasi zenginlerin ne denli pinti oldugunu bir kez daha gosterdi.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bilgi vermesi acisindan fiyatlari net yazayim. Olculerim orjinal 195/60/15. 65 /15 ler le hermarkada hemen hemen 40-50 lira oynuyor.
Hankook- 150
Kumho-140
Nokian-160
Yokohoma-175 (ben biraz zorlayarak 162.5 aldim.)
Michelin ve contilerle ilgilenmemistim ama aklimda kaldigi kadariyla 225 civari idi
Barum- 150
Petlas-150
Lassa -150

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
havada karada Petlas diyorsun yani. :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Pirelli diyen hic duymadim niye ?

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ama bu fiyata şu lastik daha iyidir derseniz ona da bakarız :)

Sedator55

Sessiz
Araç Markası
1993- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Merhaba, forumdaşlarım.
gruba yeni üye oldum yeni arabam "1993 model mazda 626 2.0i hb." araç henüz bana ulaşmadı nasipse 2 haftaya ulaşıcak, merakım için yeni konu açmakdansa burda sormak istedim, kullanan arkadaşlar var ise tecrübelerini merak ediyorum.
-bu model aracıma oldukça uygun 17x9.5 5x114.3 vossen cv3 jant takımı buldum baya hoşuma giden bir model. çamurluğa sürtme uyumsuzluk gibi sorunlar yaşatırmı bu sorunları yaşamamak için uygun lastiğin ölçüleri ne olmalıdır, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürederim... [h=1][/h]

hus3yn

Katılımcı
Cv3 modeli ofsetli bi janttır keza sende 9.5 ofset yazmışsın jantlar çamurlultan dışarı çıkacaktır muhakkak. aracı yere basmayacaksan sıkıntı yaşamazsın ama basacaksan lastik taban ebatını 205 den yüksek tutma ki sürtme olasılığını en aza indirirsin.

Üst Alt