Mazda 3 BL (2009-13) Komple Boya Macerası (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.6)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Abi ben ilk Mazda'mı ekspertize sokmadan almıştım, satarken de arkadaşa baktır demiştim baktırmamıştı. Arabada boya durumu nedir hala kimse bilmiyoro_O Ateistler bunu da açıklasın bakalım:p
Kayınvalidelerin binada siyah Peco var, bildiğin beyaza dönmüş ama orjinal (!) Onu alacak olsam marşa basmadan boyatırım.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@ALPEREN58 ekspertiz olayına pek inanmıyorum ben :) şu an 11.aracımı kullanıyorum, hatırladığım kadarıyla hiç birini kontrol ettirmedim :D cepten para çıkacaksa 0 araç alsak bile bi şekilde uçup gider...

Ben araçtan önce sahibine bakarım öyle karar veririm. Bu zamana kadar da yanılmadım...

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
@ALPEREN58 ekspertiz olayına pek inanmıyorum ben :) şu an 11.aracımı kullanıyorum, hatırladığım kadarıyla hiç birini kontrol ettirmedim :D cepten para çıkacaksa 0 araç alsak bile bi şekilde uçup gider...

Ben araçtan önce sahibine bakarım öyle karar veririm. Bu zamana kadar da yanılmadım...
bir daha ki ne beraber araba alıyoruz.
yırttk ekspertiz parasından.:kptmya:

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Abi ben ilk Mazda'mı ekspertize sokmadan almıştım, satarken de arkadaşa baktır demiştim baktırmamıştı. Arabada boya durumu nedir hala kimse bilmiyoro_O Ateistler bunu da açıklasın bakalım:p
Kayınvalidelerin binada siyah Peco var, bildiğin beyaza dönmüş ama orjinal (!) Onu alacak olsam marşa basmadan boyatırım.

Aha bir ateist geldi :D Açıklayayım.

Otomobil geçmişimi kısa bir gözden geçirdim, hiç sıfır oto almadım. En genci 2 yaşında idi. Zaten onu boyatmadım, bir ay sonra da çocuklar baştan aşağı çizdi diye aldığım paraya sattım, parayı bir ay sonra aldım.

Tüm edindiğim araçların hiçbirini kimseye göstermeden almışım. Hayret yahu. :D Ama artık devir çok değişti. Şimdiki otomu satıp, başka alırsam belki ekspertize gösterebilirim.

Satıcının güvenirliği benim için ilk planda. Telefonda konuşulsa bile insan kendini belli ediyor.

Son düzenleme:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güle güle kullan Murat abi. Guzunun kaderi değişmiş resmen. İlk aldığında yanımıza uğradığın zaman boyatma fikri vardı gerçekleşmiş oldu güzel oldu ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Güle güle kullan Murat abi. Guzunun kaderi değişmiş resmen. İlk aldığında yanımıza uğradığın zaman boyatma fikri vardı gerçekleşmiş oldu güzel oldu ;)

Sağol Oğuzhan. Bir guzunun daha hayatı kurtuldu :D

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Komple boya kaç mani tutmuştu abi ? :)

Üst Alt