Mazda 3 BL (2009-13) Gündüz Led Farı

slash

Katılımcı
Bülent Bey ürünü sizin paylaşımınızdan sonra merak edip oto aksesuarcıda inceledim. 90 tl + montaj baya pahalı fiyat çekti . Yurt dışı sitelerde 10-12 dolardan başlıyor.

Ürün, dışı dediğiniz gibi yumuşak ve tamamen kapalı, kalınlığı 25 kuruştan biraz kalındı. Bağlantılarda iyi muhafaza edilirse sıkıntı olmaz . Yalnız montajda nasıl nereye sabitlenir tam kestiremedim . Elastik bir ürün sonuçta. Artık siz uygulayınca göreceğiz daha net bir şekilde.

Turuncu renk için sinyale , beyaz renk kısalara mı amerikan parklara mı nereye bağlanıyordu ?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bülent Bey ürünü sizin paylaşımınızdan sonra merak edip oto aksesuarcıda inceledim. 90 tl + montaj baya pahalı fiyat çekti . Yurt dışı sitelerde 10-12 dolardan başlıyor.

Ürün, dışı dediğiniz gibi yumuşak ve tamamen kapalı, kalınlığı 25 kuruştan biraz kalındı. Bağlantılarda iyi muhafaza edilirse sıkıntı olmaz . Yalnız montajda nasıl nereye sabitlenir tam kestiremedim . Elastik bir ürün sonuçta. Artık siz uygulayınca göreceğiz daha net bir şekilde.

Turuncu renk için sinyale , beyaz renk kısalara mı amerikan parklara mı nereye bağlanıyordu ?
Evet Türkiye de fahiş fiyat dediğim oydu, yakından inceleme şansı bulmanıza sevindim, anlatmak istediğimi net olarak gördünüz. Ürün elime geçsin de yer kısmına bakacağım artık.

isler.ramazan

Katılımcı
Ben bu ledleri kendi gozumle gordum tek fark yuvarlakti benim gorduklerim egildim baktim cok hosuma gitti bizim guzulara olmazmi diye bi bakim dedim yalniz bizdeki o siyah yerin dib i duz degil tek sorun bu

MediaPad 7 Youth cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fiyata bak... Bunlar yurt dışında 2-3 dolar...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

slash

Katılımcı
Ne zamandır bekleyen bir sepetim vardı krom sinyal çerçevesi, cırt cırtlı bagaj filesi, kırmızı şerit vs . Dayanamadım 10 dolara da flexible neon ekledim . Türkiye' de sadece beyazına 90 tl istemişlerdi . Videoda net görüldüğü gibi beyaz ve turuncu . Gelince @ezmocesteri Bülent Beyle takarız artık karşılıklı :) Sizin kargo ne oldu sahi nerde gözüküyor ?

http://www.youtube.com/watch?v=almt4AOkFbU&feature=youtu.be

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Sıcak silikon az şekilde kullanılırsa yapışır gibi geliyor eğer ince bir malzemeyse boşluğun altına ve üstüne yapıştırılıp ortası boş kalacak şekilde kullanılabilir güzel olur kalınsa sadece alta uygulanıp dış kenarlara doğru bombeli olacak şekilde uzatılabilir

slash

Katılımcı
Silikona gerek kalmayabilir 8adet seffaf sabitleme aparatlari da cikiyor kutudan. Boslugun altina ve ustune derken her yuvaya 2 adet mi kastediyorsunuz

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Silikona gerek kalmayabilir 8adet seffaf sabitleme aparatlari da cikiyor kutudan. Boslugun altina ve ustune derken her yuvaya 2 adet mi kastediyorsunuz

Aparat çıkıyorsa çok daha iyi uğraştırmaz en azından , iki adet değil 60 cm ise boşluğun içine dolaşarak yapılabilir ama dediğim gibi çok kalın bir malzemeyse olmaz sanırım ,boşluğun yüksekliği çok değil çünkü . 30 cmlikse tek alta yapılabilir 1-2 cm fazlası varsa kenar kıvrımına göre yukarı çıkarılabilir , paintte falan yapabilirsem dediklerimi daha açıklayıcı olur

Tapatalk

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Anlatmak istediğim şey fotoda var uzunsa sağ taraftaki gibi kısaysa soldaki gibi yapılabilir
cdcc56439267f292a97851d537fc8f18.jpg

Tapatalk

slash

Katılımcı
Valla tebrikler ne guzel cizmissiniz guzel fikirler cikiyor. Ama bu urun bas parmak kalinliginda ve 30cmlik istedim ben yukaridaki videoda aynisi var. Boslugun icine alt kisma olur diye dusundum ben , cok iceriye gommeyecegim.

Son düzenleme:
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Valla tebrikler ne guzel cizmissiniz guzel fikirler cikiyor. Ama bu urun bas parmak kalinliginda ve 30cmlik istedim ben yukaridaki videoda aynisi var. Boslugun icine alt kisma olur diye dusundum ben , cok iceriye gommeyecegim.

30 cm ise soldaki çizime daha uygun olur ,boşluk 27 cm sanırım kenarlara doğruda kavis verilirse tam denk gelir gibi geliyor

Tapatalk

slash

Katılımcı
30 cm ise soldaki çizime daha uygun olur ,boşluk 27 cm sanırım kenarlara doğruda kavis verilirse tam denk gelir gibi geliyor

Tapatalk

Elinize saglik cok gercekci cizim olmus. Duz dusunuyordum ama resimden sonra kavisli daha cok hosuma gitti. Bu arada sizdeki kirmizi seritten 2.ye siparis veriyorum ilki turuncu cikti ins bu sefer kirmizi gelir:)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Elinize saglik cok gercekci cizim olmus. Duz dusunuyordum ama resimden sonra kavisli daha cok hosuma gitti. Bu arada sizdeki kirmizi seritten 2.ye siparis veriyorum ilki turuncu cikti ins bu sefer kirmizi gelir:)

Teşekkürler , yanlız benim şerit değil folyo kaplamıştım kırmızıyı boşuna sipariş vermeyin derim , şimdi bordo var kırmızıdan sıkılıp onu yaptım ,15 x100 cm boyutunda istediğiniz renk folyo ile yapabilirsiniz sıkılıncada sökmesi 30 saniye

Tapatalk

slash

Katılımcı
Bakalim , siparis gectim artik. Gelicek serit istenen sonucu vermezse folyoya donerim

slash

Katılımcı
Evet bordo farkediyor zevk meselesi ama kirmizi daha guzel bence s line kirmizisi gibi spor hava katiyor

Üst Alt