Mazda 3 BL (2009-13) Gündüz Led Farı

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Bi selektör edin anlarım, zaten nerde mazda görsem takılıyorum peşine :)

Geçende bir Mazda hb gördüm. sellektör vs, aniden hızlandım falan :) Hanımla kavga edecektik az daha. Çok abartıyormuşum Mazda olayını. Mazdacı bir insan bu sellektörün anlamını kornanın anlamını bilir zaten ;)
Ledler mükemmel olmuş, Sinyaller ile eşdeğer çalıştırmak için sinyallerden mi paralel alındı güç? Benim gündüz ledlerinin böyle atraksyonu yok. Nasıl olacak bu iş hocam? Maşallah :) :nazar: çok beğendim gerçekten...

Son düzenleme:

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Geçende bir Mazda hb gördüm. sellektör vs, aniden hızlandım falan :) Hanımla kavga edecektik az daha. Çok abartıyormuşum Mazda olayını. Mazdacı bir insan bu sellektörün anlamını kornanın anlamını bilir zaten ;)
Ledler mükemmel olmuş, Sinyaller ile eşdeğer çalıştırmak için sinyallerden mi paralel alındı güç? Benim gündüz ledlerinin böyle atrakyonu yok. Nasıl olacak bu iş hocam? Maşallah :) :nazar: çok beğendim gerçekten...

http://urun.n11.com/led-far/gunduz-fari-sinyalli-1-kalite-P49790193 bu adrese bak tam istediğin gibi olgun

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Moderatörün son düzenlenenleri:

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Şimdi anladım olayı hocam :) Benimki tek renk olarak sinyale bağlanırsa ne olur acaba? :confused:
MAZDA, ALIŞILMIŞA MEYDAN OKU :)

slash

Katılımcı
Ledler mükemmel olmuş, Sinyaller ile eşdeğer çalıştırmak için sinyallerden mi paralel alındı güç? Benim gündüz ledlerinin böyle atrakyonu yok. Nasıl olacak bu iş hocam? Maşallah :) :nazar: çok beğendim gerçekten...
Mazdaci ruhu bu olsa gerek 3 kablo vardi biri sasesye, biri amerikan park kablosuna siyirip, digeri sinyal kablosuna siyirip baglandi.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
iki renkli bunlar kabloların biri sinyallere bağlanınca oluyor

fiyatıda uygun geldi bana ayrıca taktırısanız çerçeveye su geçirmez slikon sürün su girmesin ben o hatayı yapmıştım ledlerimin 2 side yanmıştı

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Kafama yatan bisey bulamadim.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alpulusoglu

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
istanbulda gunduz farı konusunda uygun fıyatlı tanıdıgı elektrıcı turu bır yer arıyorum yardım edebılecek varmı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
hocam far tamiri için değil ama gunduz serit led arıyorum sanırım ayrıntılı yazmamısım benım hatam :/
Hata olarak algılamanıza gerek yok. :) :) Siz yine de bir görüşün, Mazda Ekinci Elektrik bölümündeki ustamız her türlü yardımda bulunacaktır. Gerek aksesuar tedarik aşamasında, gerekirse de montaj aşamasında yardımcı olurlar. :) Fiyat avantajı da cabası...

alpulusoglu

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Hata olarak algılamanıza gerek yok. :) :) Siz yine de bir görüşün, Mazda Ekinci Elektrik bölümündeki ustamız her türlü yardımda bulunacaktır. Gerek aksesuar tedarik aşamasında, gerekirse de montaj aşamasında yardımcı olurlar. :) Fiyat avantajı da cabası...
o zaman cok tesekkur ederım hocam muhakkak ugrayacagım

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
dun aksam kadikoyde gordum araci isim acil oldugu icin ancak bu kadar resim cekebildim

Ekli dosyalar

• IMG_20161025_192045.jpg
    IMG_20161025_192045.jpg
    62.7 KB · Görüntüleme: 88

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
bu da bir başkası.

Ekli dosyalar

• 20160430_121854.jpg
    20160430_121854.jpg
    136.7 KB · Görüntüleme: 77

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Gizlenmiş gibi olanlar daha hoş bence. O son resimdeki gibi krom detaylar bence bizim 2. nesillere yakışmıyor. Siyahların arabası bizim 2. nesiller. :)

Ben de tüp şeklinde olan gündüz ledlerinden aldım. Sarı ve beyaz ışık çok sönük kalıyor gün ışığında. Led şerit takviyesinden bulunduktan sonra takmayı planlıyorum.

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Sis farlarını gündüz farı olacak şekilde elektronik olarak ayarlatamaz mıyız? Sisleri de LED ile değiştirdiğimizde hem kullanışlı hemde ekonomik çözüm olur. Veli abi uzun yolda sisleri kendi yaktığını söylemişti, ben de uyguluyorum ama şehir içinde güzdüz farı olarak neden olmasın!

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Sis farlarını gündüz farı olacak şekilde elektronik olarak ayarlatamaz mıyız? Sisleri de LED ile değiştirdiğimizde hem kullanışlı hemde ekonomik çözüm olur. Veli abi uzun yolda sisleri kendi yaktığını söylemişti, ben de uyguluyorum ama şehir içinde güzdüz farı olarak neden olmasın!
Bizim araçlarda fabrikasyon gündüz farı olmadığı için ben de sislere beyaz xenon takıp gün içerisinde sisleri açardım gündüz farı gibi, ama tam anlamıyla gündüz farı olarak sisler bir uygulama yapmak mantıklı olmaz, led gündüz farları alıp monte etmek çok daha mantıklı

Üst Alt