Ford Focus RS ve GT Cenevre'ye Geliyor

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Ford bu sene Cenevre'de, yeni Focus RS’in dünya prömiyeri ve Ford GT’nin Avrupa lansmanını gerçekleştiriyor.Ford Focus RS, 2.3 litre EcoBoost motoru ve 320 PS gücü ile ‘Gelmiş geçmiş en güçlü seri üretim Focus”. Focus RS, akıllı 4 tekerlekten çekiş sistemi ve 6 ileri kısa oranlı manuel şanzımana sahip.

Bir efsanenin devamı olan yeni Ford GT de Cenevre Otomobil Fuarı’nda objektiflerin en fazla çevrildiği araçlardan olacak. 2015 Detroit Otomobil Fuarı’nda (NAIAS-Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı) dünya lansmanı yapılan GT, 2 ay sonra Avrupa lansmanı ile Cenevre’de sahne alacak.

Cenevre fuarının ikinci basın günü olan 4 Mart’ta Ford’un performans odaklı araçlarına ilave olarak yeni Edge, Kuga ve EcoSport SUV araçları, yeni Mondeo, yeni S-MAX ve yeni Focus da standda yerlerini alacak.

Bu yıl 85’incisi 5-15 Mart 2015 tarihleri arasında PalExpo’da gerçekleştirilecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nın özel basın günleri 3 ve 4 Mart tarihlerinde katılımcıları bekliyor. Ford’un Cenevre Otomobil Fuarı ile ilgili tüm bilgiler 3 Mart 2015 saat 10:45’ten itibaren, 10:30’daki basın toplantısı sonrasında geneva2015.fordpresskits.com adresinden edinilebilir. 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#2
Mükemmel ya, çok fazla beğendim, ön tasarım müthiş agresif, Lancer dan kopya yapılmış olsa da çok başarılı
 
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#3
Ford Focus RS 2015''in İlk Videosu Yayınlandı

Cenevre'de kendini gösteren Ford Focus RS,performansını bir video ile gösterdi. 2.3 litrelik 4 silindirli Turbo Ecoboost motor ile kendini gösteren Ford Focus Rs 2015,bu ünite ile 320 beygir üretebiliyor.4 tekerlekten çekiş sistemine sahip olan Ford Focus RS,Audi RS3'e ve Mercedes A 45 Amg'ye rakip gösteriliyor.

http://youtu.be/hDofgYyTxEg
 
Üst Alt