Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Deri Direksiyon Boyama-Yenileme (Fotoğraflı)

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında Mt53 tarafından paylaşıldı.

1. Mt53

Mt53 Katılımcı

Arkadaşlar eskiyen, boyası aşınan, solan deri direksiyonlar için yapabileceklerimizi bu başlık altında paylaşalım, fikir alış verişi yapalım istedim.. Ben araçtaki direksiyonum için boyatma düşünüyorum çünkü derisinde deforme olmasa da boyası solmuş aşınmış yerleri var..Sizce boyatmalı mı yada boyansa randımanlı oluyor mu..Oluyorsa bu işin hakkını vererek yapan yerler var mı..Kendimiz de yapabiliriz belki bu işlemi..Bunun için önerebileceğiniz bir ürün var mı..

2. Kazasker

Kazasker Katılımcı

Ekli Dosyalar:

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Tam olarak bilgim yok ama mesela Artcar gibi mekanlar yapıyordur herhalde, Ankara da bir sürü yer bulurum illaki sana ama hakkıyla yapan yeri araştırmak lâzım.

4. Kemal

Kemal Katılımcı

Araç Markası:
    2010-Mazda 3 İmp.
    Araç Renk ve Tip:
    Aluminyum Gri-Sedan
    Vites topuzu için de öneriniz varsa çok iyi olur. Soyulmaya başladı elim takılıyo takıldıkça deriyi soymaya devam ediyorum :D elime takılması da sinir ediyor. Tamamen mi soysam ne yapsam bilemedim :)

5. Mt53

Mt53 Katılımcı

Hocam sağolasın ama üzerindeki deride problem yok deri sağlam ve oldukçada kaliteli..onun yerine bunu kaplamaya hiç gerek yok..Kaplatırsam da üzerindekine yakın birşey olur..Ben daha çok boyayabilme taraftarıyım..keza vites topuzunu da

6. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Boya ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Hiç duymadım.

Piyasada bu işi yapan yerler çok, Bülent in verdiği adres yapıyor meselâ. Kendi elinden iş gelenler için Kazasker in verdiği linkteki ürünler de iş görüyor...

Gelişmeleri ve tecrübeleri bekliyoruz... :)

7. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Gidecegin tek adres Artcar..Gidemem dersen telefonla gorusup sadece direksiyonu bile yollayabilirsin kargo ile yapar geri yollarlar..Güven konusunda endişe olmasin kisilik ve iscilik olarak bu işi en iyi yapan yer..Ornek: Benim aracin koltuklari..

8. Mt53

Mt53 Katılımcı

Fikirleriniz için teşekkürler. Şimdi artcar işin daha ileri boyutunda düşünüyorum. Dediğim gibi deride deforme yok ama boyası soldu aşındı sadece..o yüzden ilk etapta boyatmak daha mantıklı geliyor..Ama komple değişirsem benim de düşündüğüm yer artcar

9. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Facede takip ettigim bi yer deri direksiyon kaplama tufan oto diye 160tl istemisti ama bi bak istersen iscilikleri guzel

10. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz

Boyatma işi yapan yerler var denizlide ama uzun ömürlü olurmu bilmiyorum bence 1 sene falan anca idare eder

Tapatalk

11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Boya işini tasvip etmiyorum, neticede boya ve bu direksiyon daima elle temas edecek, bilmem anlatabildim mi?

Görüntüyü bozmayacak şekilde direksiyon kılıfları da kullanılabilir...

12. Mt53

Mt53 Katılımcı

Yaa aslında çok birşey yok..sadece boyası soldu kimi yerlerin yani aşınma var boyada..Ama deride birşey yok..Fikir vermesi açısından foto çektim [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

13. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Derisi sağlam duruyor, boyayı denemekte fayda var

Tapatalk

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu bir şey değil ki, gayet doğal Mehmet... Boşuna evham yapma derim... Benim direksiyon da hemen hemen bu şekilde...

15. Mt53

Mt53 Katılımcı

Yani benim de düşüncem o yönde ;)
    Abi yok evhamdan değil de biraz daha ilerisi için düşünüyorum..şimdi çok göze batmıyor ama olsun..Güzel görünsün daha ;)

16. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu konuda seni takipte kalayım o zaman... ;)

17. Mt53

Mt53 Katılımcı

Takip edeni takip ederim abi beğeniye beğeni

18. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Like a like, follow a follow

19. isler.ramazan

isler.ramazan Katılımcı

Bekleyin direksiyon cozumu icin resim cekip geliyorum maliyet 5 tl :)

20. isler.ramazan

isler.ramazan Katılımcı

boyamadan once ki resimleri cek mistim konu acayim acayim derken kismet buguneymis ayri bi konu halinde de acilabilir neyse boyanmadan onceki resimler
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Bunlarda boyamadan sonraki gece cekildigi icin parladi ama su u soyleyebilirim o soyuklarin esamesi kalmadi diyebilirim
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Buda cozumu bi ayakkabicidan aldim ilk basta sitil deri mont boyasi aramistim ama sitilin catlatma yapacagini soyledi bikac kisi [​IMG]

Sayfayı Paylaş