Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Ablasına otomatik araç arayan arkadaş için şu guzuyu değerlendirebilir misiniz canlar :)?
Bir sene önce Trabzon Adnan Yetkili serviste komple motor yapılmış

Bütçe 50k civarı bu arada, başka öneriniz olursa onlara da açığız?
@hagakure @Domestos

Örnek olarak,
Peugeot 406

Renault Laguna ,

Honda Accord,

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
İlan onay sürecinde diyor.
Ablası için arıyorsa D sınıfı biraz büyük olmaz mı ? hb, sedan ,c sınıfı d sınıfı tercihi var mı ??
Abi çocuk vs olduğu için biraz geniş istiyorlar.İlan sabah yayındaydı,sanırım güncelleme yapmış. Tekrar yayına girince bilgilendiririm abi.
Fransız otomatik şanzumanda geçmişte sıkıntı yaşamıştı. Fransıza yanaşmaz abi. C sınıfı da olur,Sorun çıkarmayacak bir şey olması önemli. Yoksa zaten kısa mesafe şehiriçi kullanılacak

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Fiyatı abartılmamış ve fena durmuyor , vites D konumundayken titreme var mı sormak kontrol etmek lazım.

Abi bu durum kronik değil mi, kışın daha çok hissedilmekle birlikte orijinal kulak değişimi yapılmayan otomatik 626 ların çoğunda var sanırım.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Ablasına otomatik araç arayan arkadaş için şu guzuyu değerlendirebilir misiniz canlar :)?
Bir sene önce Trabzon Adnan Yetkili serviste komple motor yapılmış

Bütçe 50k civarı bu arada, başka öneriniz olursa onlara da açığız?
@hagakure @Domestos
Araç satılmış sanırım, Gümüşhaneye nasıl gidip geliriz diyene kadar satılmış, Mazdacı Ayhan almıştır diye tahmin ediyorum

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Burada örnekler çok. Düşünecek fazla şey yok, aklına yattıysa bağlayacaksın başını ;)
Ben de aynı minvalde konuştum arkadaşla;ancak iş şartları zorladı. Hatta onun arabayla gidip 2 araba dönecektir. Guzuyu ben getirecektim. Öyle de yardımcı olacaktım. Nasip diyelim artık

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dün akşam 74 bin liraya Eskişehir'den başka bir çirkin ördek ilana düşmüş arkadaşım söyledi, sabah satıcının telefonuna ulaşamadık, iki saat ya meşgul ya da cevap vermedi saat 9-10 gibi ilandan kalktı...

Nasipten ötesi yok fakat koşturmak da gerekli.

ayytas

Sessiz
Selamlar Herkese,

Bir süredir Mazda 3 bakıyoruz.

aşağıdaki araç biraz ilgimizi çekti , bu araç ile ilgili fikriniz var mı acaba.

veya tavsiye edeceğiniz muadilleri var ise onları da görmekten mutluluk duyarım.

şimdiden teşekkürler.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
40 bin hasar kaydı ve motor rektefiyesi olarak biraZ düşündürücü hele birde motorun ehil bi usta tarafından yapılmadığı muamma olursa..pek yakınlaşmamakta fayda var.

ayytas

Sessiz
40 bin hasar kaydı ve motor rektefiyesi olarak biraZ düşündürücü hele birde motorun ehil bi usta tarafından yapılmadığı muamma olursa..pek yakınlaşmamakta fayda var.
Tesekkur ederim , peki ankarada bu araci iyicen kontrol ettirebilecegimiz bir yer varmi. Bir eksper yerine işin ehli olan ve bakip araci bize anlatacak bir ustamiz varmi ?

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
İki far, bir tampon ve işçiliğin hemen hemen 10 bin tl tuttuğu zamanda 40 bin tl'nin içeriği ve kaç adet kaza olduğuda önemli. Bu araç hasar kayıtsız ama komple boyalı olsa inanın bundan daha pahalı olurdu. Tramer demek kayıt demek, kayıt dışı komple boyalı araç yerine kazaları, değişeni, boyananı belli olan araç daha mantıklı.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Tesekkur ederim , peki ankarada bu araci iyicen kontrol ettirebilecegimiz bir yer varmi. Bir eksper yerine işin ehli olan ve bakip araci bize anlatacak bir ustamiz varmi ?

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben Ankara’da oturmuyorum ama Ankara’da herter Mazda Yetkili Servisi ve Rem otomotiv özel servis var bildiğim oralardan yardım istenebilir önce sonra da araç sahibini ikna edip götürürsünüz lakin öncesinde bu hasar kaydının nedenini detaylı öğrenip motorun yapılma durumu ve nerede yapıldığını öğrenirseniz iyi olur bence almaya ikna olduktan sonrasında exper ve Usta bulmanız kolay olur sanırım..

ayytas

Sessiz
Ben Ankara’da oturmuyorum ama Ankara’da herter Mazda Yetkili Servisi ve Rem otomotiv özel servis var bildiğim oralardan yardım istenebilir önce sonra da araç sahibini ikna edip götürürsünüz lakin öncesinde bu hasar kaydının nedenini detaylı öğrenip motorun yapılma durumu ve nerede yapıldığını öğrenirseniz iyi olur bence almaya ikna olduktan sonrasında exper ve Usta bulmanız kolay olur sanırım..

Ben şimdi arkadaş ile görüştüm 40 bin hasar kayıtlarına bakacağım. Bu arada motor'u ÖZ REM OTOMOTİV de yaptırmış, tanıyormusunuz konuşup bilgi alma şansımız var mı ?

Veya ÖZ REM OTOMOTİV'i direk arasak bilgi verirler mi acaba ?

Üst Alt