Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
120 BİNDE KAZASIZ VE ORJİNAL
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-120-binde-kazasiz-ve-orjinal-594024057/detay
Bu araci arkadas almayi dusunuyor ne diyorsunuz arkadaslar
@HakanEMRE bakıyo bu işlere hocam... :D:D Fakat, şunu rahatlıkla söyleyebilirim, 14 yaşındaki D segment bir aracın 120 bin km de olması mantıklı gelmiyor... İnşallah doğrudur.
Bagaj ve iç fotoğrafları yakından çekim olsaydı km'nin gerçek olup olmadığı hakkında değerlendirme yapılırdı...

Km orjinal olsada bu fiyat çok. Kısa vadede (6 ay 1 yıl) satıyorum desem zarar eder

Benimki bir karış lokal boya haricinde boyasız 180 binde + 2500 TL ses sistemli 17 ay önce 46.250'ye aldım. Şimdi acil satıyorum desem 47-48 zor eder...

Ayrıca bu araç 2005 iki dönem daha MTV 731 TL, seneye zamda gelir 800+800 olur :)
Benimki 2004 ben en alt sınıra düştüm :)

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bu tip araç alırken kesinlikle ve kesinlikle servis kaydını sorunuz. Benim düşündüğüm M6 nın servis kaydını sorduğumda bir defa 500 binden olmak üzere 2 defa km düşürülmüştü ve ilandada 180 binde yazıyordu :)
Milyon km yapmış o zaman :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Kuzenimde station var. Çok donanımlı araç Ama parça konusu sorun yandan başka araba vurdu air bag döşemelerini 3 ay Fransa’dan gelmesini bekledi. Yandan vurmasına rağmen çok büyük hasar yoktu güvenlik için yan air bagları açmış. Tüketimi şehir içi 3-4litre civarı geziyor uzun yolda yakmıyor denecek kadar düşüyor. Yol sesi ve rüzgar sesi yok yola tutunması gayet güzel.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt