Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
@incirinaltı birinci aracın son sahibi olabilirsin kilometreden dolayı fiyatı uygun zannımca ikinci araç yan yatmış çamura batmış şaseler de felan oynama var çok belli.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Bedfellow

Sessiz
Guvenlik Kontrolü
Mazda 3 piyasasına göre km açısından degerlendirilebilir mi? fiyatta kırpma olursa.

Aracın eski sahibini biliyorum , Kocaeli Karamürsel’den . Bana söylediği, araçta normal olmayan bir titreme sorunu olduğu , araç kendisine geçmeden önce çok ellenmiş. Çok fazla masraf yaptım kaç tane ustaya götürdüm ancak sorunu çözemedim dedi.ayrıca baskı Balata bitik dedi. Araçta şuan lpg var , ruhsata işli değil. Sağ arka çamurluk sanırım orada da boya olmadı lazım dedi.Satan kişi de 42.5-43 bandında arabayı verecek bilginize.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
fiyat aşar bacanağı..
32-33 bin liraya alınıp, üzerine masraflar çıkarsa bu durum da bacanak için hoş olmaz hocam. Alırken bakımlı aracı üç beş fazlaya almak zarar ettirmez, kafa rahat olur, sanayilerde çile çekilmez. :)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Aracın eski sahibini biliyorum , Kocaeli Karamürsel’den . Bana söylediği, araçta normal olmayan bir titreme sorunu olduğu , araç kendisine geçmeden önce çok ellenmiş. Çok fazla masraf yaptım kaç tane ustaya götürdüm ancak sorunu çözemedim dedi.ayrıca baskı Balata bitik dedi. Araçta şuan lpg var , ruhsata işli değil. Sağ arka çamurluk sanırım orada da boya olmadı lazım dedi.Satan kişi de 42.5-43 bandında arabayı verecek bilginize.
Aman @Bedfellow hocam iyiki bilgilendirdiniz. Önceki mesajlarımda da dediğim gibi adamlar km düşük diye birine kastirmaya çalışıyorlar kurcalanmış araçları böylesi düşman başına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt