Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Evet hocam benim eski araç sattığım arkadaşta efendi dürüst birisiydi o parayı edermi takdir sizin ancak araca iyi bakmıştır diyebilirim
Hocam aracınızı biliyorum ben, bizim ustada da bakım gördü diye hatırlıyorum. Araca lafım yok, yanlış anlaşılmak istemem. ;) Benim kastım ilan başlığıydı. Adamın “neye göre, kime göre?” diye sorası geliyor. :D

Fiyat konusuna gelirsek artık 15-16’ya temiz 626 GE alabilme faslı bitti, diğer modeller gibi bunların da ortalama fiyatlarında yükselme oldu tabi ki. Bu ilandaki aracın fiyatı da ortalamaya göre yüksek tabiki ama bence çok uçuk değil. Araç da standartlar üstünde temiz olduğundan fiyatı da tabi ki bununla eşdeğer olacaktır. Tabi bu tercih ve zevk meselesi... O paraya üst kasasını alırım diyen de olabilir, x marka alabilirim diyen de... Bunun yanında bir tane tombak kasa bulsam yeter ki temiz olsun üçe beşe bakmam diyenler de yok değil tabi... ;)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
2 sene önce TR'deki en temiz Xedos'lardan birini almadınız şimdi buna mı bakıyorsunuz :)

Motorunu yapmak 7-8 bin liraya maal olur ona göre bir fiyata almak lazım
7-8 teklif edelim par
Loading site please wait...
lan @kadir adam ayak aydınlatmaları kırmızi diye 50 bin yazmış.benim mavi ayak aydınlatmaları kırmızı mi yapsak:huhuu::huhuu:
5 binlirasi senin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Loading site please wait...
düşünen varsa fiyat uygun.
otomatik ya o, ondandır :) :) :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

dina35

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Hocam aracınızı biliyorum ben, bizim ustada da bakım gördü diye hatırlıyorum. Araca lafım yok, yanlış anlaşılmak istemem. ;) Benim kastım ilan başlığıydı. Adamın “neye göre, kime göre?” diye sorası geliyor. :D

Fiyat konusuna gelirsek artık 15-16’ya temiz 626 GE alabilme faslı bitti, diğer modeller gibi bunların da ortalama fiyatlarında yükselme oldu tabi ki. Bu ilandaki aracın fiyatı da ortalamaya göre yüksek tabiki ama bence çok uçuk değil. Araç da standartlar üstünde temiz olduğundan fiyatı da tabi ki bununla eşdeğer olacaktır. Tabi bu tercih ve zevk meselesi... O paraya üst kasasını alırım diyen de olabilir, x marka alabilirim diyen de... Bunun yanında bir tane tombak kasa bulsam yeter ki temiz olsun üçe beşe bakmam diyenler de yok değil tabi... ;)
Yok hocam yanlış anlamadım ben ilanı okumamıştım bile o an:D:Ddoğrudur piyasa çok yükseldi benim kanaatim o araba 19 eder malesef piyasa böyle oldu tenekelere 70 80 isteniyor bir guzuya 19 çok değil kanımca

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Renk hos degil Veli abi haklisin. Ama kilometre dogruysa tolere edilebilir gibi geldi bana.
D segment araçların ortalama kilometresi en az 15-20 bin oluyor bu yüzden inandırıcı gelmiyor, şimdi geçmişine baksan en az beş el değiştirmiştir, bütün sahipleri de kapalı garajda tutup yıllık 10 bin km yapmamış olamayacağına göre bana inandırıcı gelmiyor.

Km 100 bin olsa bu araç zaten ilana düşmeden satılmış olurdu. Bunlar benim izlenimlerim, yanılma payım da var tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt