Audi Q7 2016 Ortaya Çıktı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
geçen arkadaşım 125 bin gayme'ye a4 aldı. başlangıç pakedi ( sanruf ve navigasyon) oluyormuş. abi dedim iyi güzel 125 bin vermişssin pek donanım yok gibi sanki, olsun halkaları var dedi :) q7 içinde şaşırmıyorum halkaları yeter :)

Sende Mazda olduğunu biliyorsa veya sorup öğrendiyse; "ikini eli yok, parçası/servisi pahalı, araç tutulmuyor, iyi olsa herkes Mazda alırdı" gibi klişe sözlerle kendini rahatlatmaya çalışmıştır muhakkak... :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Sende Mazda olduğunu biliyorsa veya sorup öğrendiyse; "ikini eli yok, parçası/servisi pahalı, araç tutulmuyor, iyi olsa herkes Mazda alırdı" gibi klişe sözlerle kendini rahatlatmaya çalışmıştır muhakkak... :)

devamını yazmak istemedim ama Veli abi sen açtın konuyu :) bende devamını anlatayım. onun arabaya baktıktan sonra benim arabaya bindi, bir kaç donanımdan bahsedip iyice bi inceledikten sonra ''vay be ben mazda'yı böyle bilmezdim'' dedi. sonrada ''ama yinede benim halkalarım var'' dedi :) işte Türkiye'de vosvos grubunun bu paralara bu kadar araç satmasının sebebi. biz mal ile, araba ile, paramız ile hava atmaya bayılırız, bizim için bir şeyin yada bir insanın içi değil dışı önemlidir. verdiğimiz paranın karşılığında fonksiyonellik, hayatımızı kolaylaştıracak donanımlar yada ihtiyaçlarımızı karşılayacak ekipman aramayız maalesef.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi tam aklımdan geçenleri yazmışsın. Ben genelde bunu vw'cilerden duyuyorum ama audi vw aynı grup :) ben aracı alınca aynı sözleri duymuştum hatta şunuda duydum.. "O kadar az yakar mı yaa..benzinli imkansız.. Sizin araç bilgisayarını ayarlamışlar 1-2 lt eksik gösterip sizi kekliyorlar" :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi tam aklımdan geçenleri yazmışsın. Ben genelde bunu vw'cilerden duyuyorum ama audi vw aynı grup :) ben aracı alınca aynı sözleri duymuştum hatta şunuda duydum.. "O kadar az yakar mı yaa..benzinli imkansız.. Sizin araç bilgisayarını ayarlamışlar 1-2 lt eksik gösterip sizi kekliyorlar" :)

Şark kurnazlığı, Türk zekası, şehir efsanesi... :)

Böyle keklenmeye can kurban.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Buna sağlam güldüm yalnız :D Demek bilgisayarı ayarlamışlar kekliyorlar ha :tey:
Onlar alışkın tabi 8 valf vw mucizesi benzin canavarı motorlara :D

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV

Birde bu üçkaadı japonlar yapıcak...! Pes doğrusu bunlarda genel kültürde sıfırmış arkadaş. Bugün fabriks verilerine en yakın araçlar japon araçlarıdır.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Birde bu üçkaadı japonlar yapıcak...! Pes doğrusu bunlarda genel kültürde sıfırmış arkadaş. Bugün fabriks verilerine en yakın araçlar japon araçlarıdır.

Dedim ya; yeterki böyle keklenelim... Adamların isminin yolsuzluk ile aynı cümlede geçmesi bile harakiri sebebiyken, bizde hırsıza hırsız demek suç... ;)

Üst Alt