Alınık Aranıyorrr

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Abiler kolay gelsin herkese hayırlı işler olsun
Max 130bin bütçemiz var çok sevdiğim bir arkadaşıma alacağız. Önerebileceğiniz veya satmayı düşündüğünüz araçlara talibiz :kyfmyrn:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Guzuya lastik almaya gidiyorum,
Ne lazım , ne verelim :D:D
Hb, Sedan , otomatik , japon , fransız , İsveç vs. vs. detay.
Sonra oturur hep beraber buluruz bişiler.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Detaylı incelemedim ama kafamızda bir şeyler oluşsun,

Renault Megane

Alfa Romeo 156 gümrük girişli,

Chevrolet Aveo ,

Ford Focus

Bu bizim için olsun Mazda 626 SW

VW Passat

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Detaylı incelemedim ama kafamızda bir şeyler oluşsun,

Renault Megane

Alfa Romeo 156 gümrük girişli,

Chevrolet Aveo ,

Ford Focus

Bu bizim için olsun Mazda 626 SW

VW Passat

Km’ler çok yüksek abi dizel araçlarda korkunç geliyor bu kmler..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Km’ler çok yüksek abi dizel araçlarda korkunç geliyor bu kmler..
Düşük km'li dizel bulmak çok zor, varsa da fiyatı bir buçuk kat fazla. Benim çirkin ördeğe 200 bin gözüyle bakıyorum mesela, km 130 binde ve saat gibi maşallah.

Naim abi yine döktürmüş. :harika:

Passat güzel ama km düşürülmüş olabilir. Alfa da iyi ama sw 626 çok güzel.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
120-130 bin TL ye kadar olan dizellerin % 80 i filo ve bireysel kiralama da kullanıldığı için temiz olanı bulmak zor. Km ler tabi ki yüksek ,benzin ve lpg ile yılda 10-18 bin km ler yapıyorsak dizellerde bu 20 bin ve yukarılara rahatlıkla çıkıyordur.
Citroen C3 bakılabilir misal ,

Fiat , Dacia , Hyundai ve Renault grubu taksi olarak kullanıldığı için Linea , Albea , Sandero , Logan , Symbol , Megane , Accent Era modellerini direk elemek lazım.

Sigara paketi kadar olsa da yeter ki yıldız olsun çamurdan olsun denilirse Mercedes var ,

2004 yılında Mercedes -Mitsubishi ortaklığı sonucu ( o dönemde Mitsubishi nin amblemi kırmızı elmasın griye dönüşmesine çok şaşırmış ve özünü kaybettiği düşüncesi ile biraz üzülmüştüm) Mitsubishi Colt bakılabilir,

Daha çok Avis ve Budget gibi kurumsal firmalarda kısa bir dönem kullanılıp çok ayağa düşmeyen Kia cerato olabilir,

Listemize bir de Nissan Note ekleyelim ,

Son anda ekleyeceğim bir model daha var , benim zamanında çok araştırdığım ve belki denk düşse mutlaka alacağım dediğim Ford Mondeo 2.0 TDCİ

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Not
Merso
Colt
Sakso (C3)

Kafiyeli oldu gibi ama benim sıralamam böyle.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Sondaki Mondeo tanıdık abimiz satıyor. Araba gerçekten çok güzel ama bu son dönemdeki mazot artışları yüzünden 2.0 binmek hayal olmaya başladı. İlk baştaki c3 aklımıza yattı gibi abi en mantıklısı o geliyor şuan
120-130 bin TL ye kadar olan dizellerin % 80 i filo ve bireysel kiralama da kullanıldığı için temiz olanı bulmak zor. Km ler tabi ki yüksek ,benzin ve lpg ile yılda 10-18 bin km ler yapıyorsak dizellerde bu 20 bin ve yukarılara rahatlıkla çıkıyordur.
Citroen C3 bakılabilir misal ,

Fiat , Dacia , Hyundai ve Renault grubu taksi olarak kullanıldığı için Linea , Albea , Sandero , Logan , Symbol , Megane , Accent Era modellerini direk elemek lazım.

Sigara paketi kadar olsa da yeter ki yıldız olsun çamurdan olsun denilirse Mercedes var ,

2004 yılında Mercedes -Mitsubishi ortaklığı sonucu ( o dönemde Mitsubishi nin amblemi kırmızı elmasın griye dönüşmesine çok şaşırmış ve özünü kaybettiği düşüncesi ile biraz üzülmüştüm) Mitsubishi Colt bakılabilir,

Daha çok Avis ve Budget gibi kurumsal firmalarda kısa bir dönem kullanılıp çok ayağa düşmeyen Kia cerato olabilir,

Listemize bir de Nissan Note ekleyelim ,

Son anda ekleyeceğim bir model daha var , benim zamanında çok araştırdığım ve belki denk düşse mutlaka alacağım dediğim Ford Mondeo 2.0 TDCİ

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
@UmitSerbest
Satıcı sağlam, araç da iyi duruyor, yapıştırın gelsin.

IMG_20220428_210614.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hasan mezarcı, susuz oruç sağlığa zararlı demiş sulu oruç tutabilirsiniz diye fetva vermiş.
Evet böyle bir şey mümkün olabilir ama Allah katında bir değeri yok, aç kalıp su içmiş olursun ancak.

Oruç sağlığa zararlı olsaydı, farz olmazdı... Bu basit denklemi kuramayan mal çıkmış din üzerinden bik bik yapıyor. Geçmiş olsun, Allah şifalar versin.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Evet böyle bir şey mümkün olabilir ama Allah katında bir değeri yok, aç kalıp su içmiş olursun ancak.

Oruç sağlığa zararlı olsaydı, farz olmazdı... Bu basit denklemi kuramayan mal çıkmış din üzerinden bik bik yapıyor. Geçmiş olsun, Allah şifalar versin.
Dün bir öğretmen arkadaşımız iftara 5 dakika kala hastaneye gitmek zorunda kalmış, baş dönmesi ve şiddetli baş ağrısı nedeniyle.
Oruçtan demişler.

Üst Alt