Alman’ın Fendi Amerikan’ı Yendi

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1


Porsche merkezi Kuzey Amerika,Atlanta olan yeni bir deneyim merkezi açtı.

Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havalimanı’nın kuzey ucunda bulunan kompleks, 100 milyon dolara inşa edilmiş. 27 hektar alan üzerine yayılan bu kompleks aynı zamanda Porsche’nin Almanya dışındaki en büyük yatırımı olma özelliğinide taşıyor.

Tesis, bir klasik araba galarisi, resterasyon merkezi, insanlar için performans merzezi, sürüş similatörü ve ismini markanın ilk üretilen modelinden alan Restaurant 356 gibi çeşitli bölümler içeriyor.Ayrıca bu kompleks 13.000 metre kare konferans ve etkinlik alanına sahip.Bu da yetmezmiş gibi off-road kursu, pist turu, düşük sürtünmede kalkış ve pist turu bu dev merkezde yapabileceğiniz etkinliklerden sadece birkaçı.

Porsche Kuzey Amerika başkanı ve CEO’su Detlev von Platen’e göre, ”Yeni evimiz için amacımız, Atlanta’da görkemli bir yer kurup, spor araçlarımızın kapasitesini göstermekti. Deneyim Merkezi, otomobil endüstürisinde türünün ilk örneği olduğundan partnerlere, müşterilere ve bütün meraklılara kapımız açık” dedi.

 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
İyi düşünülüp hayata geçirilmiş proje... Çok mantıklı ve işlevsel... Gelecekte markaların bu şekilde yatırım yapmaları kaçınılmaz olur diye tahmin ediyorum...
 
Üst Alt