Alınık Otomatik Araç

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Aslında kredi olarak daha çok borçlanmak istiyorum ama banka daha yeni çekmişsin 1-2 hafta sonra gel dedi :) :)
Bayadır bende bulaştım bu merete.Ne kadar borcum var bakmıyorum bile :) Don bile alsam kredi çekip alıyorum.%12-13 gibi fark koyuyor,12 taksit ödeme veriyorum.Taksitli avans çekiyorum hep.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bayadır bende bulaştım bu merete.Ne kadar borcum var bakmıyorum bile :) Don bile alsam kredi çekip alıyorum.%12-13 gibi fark koyuyor,12 taksit ödeme veriyorum.Taksitli avans çekiyorum hep.
Okuldan bir arkadaş c3kebildigin kadar çek ve ne alabiliyorsan al demişti Eylül'de :) :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bu lancerda ESP yok ,bu normal mi, baktığım ilanların çoğunda var, simdi ustayı da eksperinde aradım, usta standart donanımda var mı bilmiyor, eksper dynoya sokarken ışığın yanması gerekirdi ,ya yok ya da korlemisler diyor.
Bunun standart donanımında var mı yok mu nasıl öğrenebiliriz, acaba şase ile servisten bilginistesek görünür mü.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu lancerda ESP yok ,bu normal mi, baktığım ilanların çoğunda var, simdi ustayı da eksperinde aradım, usta standart donanımda var mı bilmiyor, eksper dynoya sokarken ışığın yanması gerekirdi ,ya yok ya da korlemisler diyor.
Bunun standart donanımında var mı yok mu nasıl öğrenebiliriz, acaba şase ile servisten bilginistesek görünür mü.
Tuşu da yok etmedilerse, körlense de Esp tuşu olurdu. Bunların tam donanımını bilmiyorum hocam. @Oğuzhan belki öğrenmiştir ne var ne yok diye... :rolleyes:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Tuşu da yok etmedilerse, körlense de Esp tuşu olurdu. Bunların tam donanımını bilmiyorum hocam. @Oğuzhan belki öğrenmiştir ne var ne yok diye... :rolleyes:
Şimdi ustayı tekrar aradım ,ABS yi kontrol edecek ,bana bu oynanmış bir araç değil ,düzgün bir araç dedi.
ABS sağlam ise almayı düşünüyorum, ESP orjinalinde yok ise önemli bir kriter mi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu donanım üreticilere göre farklı isimler verilerek piyasaya sürülür ama temelde aynı işlevi yapar. Mitsu buna ASTC ismini vermişti ve var diye biliyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şimdi ustayı tekrar aradım ,ABS yi kontrol edecek ,bana bu oynanmış bir araç değil ,düzgün bir araç dedi.
ABS sağlam ise almayı düşünüyorum, ESP orjinalinde yok ise önemli bir kriter mi.
Önemli tabi ama yoksa elden ne gelir, virajlarda dikkat etmek lazım.

Mazda 3 Bk Comfort da Tcs ile Dsc yok buradan Lancer'ların giriş paketinde de yok anlamı çıkarabiliriz.

Nası mantık ama :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Önemli tabi ama yoksa elden ne gelir, virajlarda dikkat etmek lazım.

Mazda 3 Bk Comfort da Tcs ile Dsc yok buradan Lancer'ların giriş paketinde de yok anlamı çıkarabiliriz.

Nası mantık ama :D
Giriş paketi değil ki ,invite. Neyse Bülent olayı halletti sağolsun, yoğmus :) :)
Var yok olayini problem etmiyordum zaten, ellenmemis olması önemliydi :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Giriş paketi değil ki ,invite. Neyse Bülent olayı halletti sağolsun, yoğmus :) :)
Var yok olayini problem etmiyordum zaten, ellenmemis olması önemliydi :)
Giriş dediğim ilk (boşline) paket hocam.

*Olsa düğme de olurdu
*Comfort da yoksa, bunda da yoktur.

Tezlerim doğrulanmış oldu. :bsmagryr:

Edit;

İnvite otomatik 1,5'larda Esp yoğumuş.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Giriş dediğim ilk (boşline) paket hocam.

*Olsa düğme de olurdu
*Comfort da yoksa, bunda da yoktur.

Tezlerim doğrulanmış oldu. :bsmagryr:
Orada boş bir düğme varmış belki de bunun içindir. Paketler Japonların hepsinde çok saçmalıyor yıllara göre, burada da öyle bir durum söz konusu olmuş. İnvite dolusu ama bu modele koymamış, yani TR'de olanlara koymamış. Eskilerde var yenilerde var ama mühendis sabah kalkmış "bu yıl Tr'ye gönderecek olduğumuz Lancer 'larda ASTC olmasın" demiş, kimse de neden diye sormamış olmalı ki öyle yapmışlar.

Üst Alt