Mazda 3 BL (2009-13) Aksesuar İçin Destek

bjkmert45

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Albino Kartal - HB
Hocalarım merhaba, aranıza katılalı çok olmadı konuların neredeyse tamamını incelememe genel olarak çok eskide kalmış konular.

Öncelikle Mazda 3 2011 HB İmpressive Beyaz Otomatik vites aracım mevcut. İçine bir kaç deforme olan yerlere düzeltme yapacağım ancak uyumlu olarak nereden bulabilirim bilmiyorum. Fiyat olarak belirli bir sınırım yok.

1. Aluminyum Pedal Seti
2. Cam Rüzgarlığı
3. El Freni Kaplaması veya Orjinal Kolu
4. Bardaklık için altlık
5. Orjinal veya Shark Anten
6. Direksiyon Mazda Logosu Kaplaması

Bu 6 parça için bana link verme imkanınız var mı? Kusura bakmayın lütfen arabalardan çok anlayan birisi değilim. Neye göre bakmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımınızı rica ederim. Saygılarımla.

bjkmert45

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Albino Kartal - HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

bjkmert45

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Albino Kartal - HB
Güle güle kullanın... Paket içeriğine hoparlör logoları ekliyorum, hediyemiz olsun :harika:
Çok teşekkürler hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kayar led gördüm ondanda verdim bir tane sipariş :)

Adsız.png

Son düzenleme:

bjkmert45

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Albino Kartal - HB
@Murat Yılmaz hocam ürünler elime ulaştı. Hepsi A kalite emeğinize sağlık. Sinyalleri taktım. Mazda logolarını taktım. Pedal setinin montajı biraz uğraştıracak diye henüz yapmadım hafta sonu işleme alacağım. Buraya da alışveriş sitesi yorumlarına da yazacağım. Elinize sağlık. :harika:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
@Murat Yılmaz hocam ürünler elime ulaştı. Hepsi A kalite emeğinize sağlık. Sinyalleri taktım. Mazda logolarını taktım. Pedal setinin montajı biraz uğraştıracak diye henüz yapmadım hafta sonu işleme alacağım. Buraya da alışveriş sitesi yorumlarına da yazacağım. Elinize sağlık. :harika:
Güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

bjkmert45

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Albino Kartal - HB
Güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.
Çok teşekkürler hocam. Arkadaş beni soktu bu mazda batağına inanın. Ama mutluyum arabamdan. ilk aracımı satarken resmen göbek atıcaktım bunu nasıl veririm ileride bilmiyorum :)

@Murat Yılmaz Hocam birde mağazanızda aşağıdaki ürünü gördüm. Benim aracıma bunu taksak aktif olarak F1 vitesleri kullanabilir miyim bir uyumsuzluk vs yapar mı?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
@kadir bey'i Sahneye bekliyoruz o halde :)

Aktif olarak çalışır her şeyiyle.

İyi günlerde kullanın. Özellikle pedal seti biraz pahalı ama onun kalitesi çok üst seviye. Eski aracıma 6 sene önce takmıştık, hala ilk gün ki gibi. Ucuz setlerde var plastik üstü teneke kaplı sms bu tamamen döküm alüminyumdur.

Çok teşekkürler hocam. Arkadaş beni soktu bu mazda batağına inanın. Ama mutluyum arabamdan. ilk aracımı satarken resmen göbek atıcaktım bunu nasıl veririm ileride bilmiyorum :)

@Murat Yılmaz Hocam birde mağazanızda aşağıdaki ürünü gördüm. Benim aracıma bunu taksak aktif olarak F1 vitesleri kullanabilir miyim bir uyumsuzluk vs yapar mı?

Fakat montajını bizim yapmamız lazım.

bjkmert45

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Albino Kartal - HB
Aktif olarak çalışır her şeyiyle.

İyi günlerde kullanın. Özellikle pedal seti biraz pahalı ama onun kalitesi çok üst seviye. Eski aracıma 6 sene önce takmıştık, hala ilk gün ki gibi. Ucuz setlerde var plastik üstü teneke kaplı sms bu tamamen döküm alüminyumdur.

Fakat montajını bizim yapmamız lazım.
Anladım hocam. Ben Manisadayım açıkçası. Eğer olurda bir iş olur birşey olursa mutlaka gelirim yanınıza :harika:

bjkmert45

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Albino Kartal - HB
Görseller geldi. Çok iyi çekemedim kusura bakmayın. :)

Görseller geldi. Çok iyi çekemedim kusura bakmayın. :)

Ekli dosyalar

• ad1dc4ac-d73d-4721-8ce4-a14f1265c059.jpg
    ad1dc4ac-d73d-4721-8ce4-a14f1265c059.jpg
    248.8 KB · Görüntüleme: 26
  • WhatsApp Görsel 2023-09-09 saat 11.07.57.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-09 saat 11.07.57.jpg
    361.1 KB · Görüntüleme: 25
  • WhatsApp Görsel 2023-09-09 saat 11.07.58.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-09 saat 11.07.58.jpg
    186.4 KB · Görüntüleme: 26

Üst Alt