2015 Kia SportSpace Konsepti Geliyor

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Kia,Cenevre'de yeni konseptini tanıtmaya hazırlanıyor.

Uzak Doğu firması Kia,gelecek ay Cenevre Fuarı'nda tanıtacağı SportSpace Konseptinin fotoğraflarını yayınladı.Kia Optima modelinin wagon kasası olarak karşımıza çıkan konsept,görünüm itibariyle hem bir aile araba hem de spor bir araç olarak kendini gösteriyor.Franfurt'ta bulunan Kia merkezinde tasarlanan SportSpace Konsepti,düşük tavan çizgisi,kabartmalı kaputları ve çamurluklarıyla oldukça ilgi çekici duruyor.

Ön bölümde bulunan parlak ızgarası,içe gömülmüş kapı kolları,ince bir şekilde tasarlanmış dikiz aynaları ile de sportifliğini belli eden SportSpace Konsepti,çift çıkışlı krom egzozlara ve büyük alaşım jantlara sahip.

İç bölümde ise artık her modelde bulunan dokunmatik ekran ve sunroof bulunuyor.

Mt53

Katılımcı
Güzel olmuş beğendim ben.. Bu arada Kerim hocam bu bilgilendirmeler için bu emeğin için çok sağolasın..sayende yeni çıkacak modelleri burdan görebiliyoruz Forumdaki herkesin emeğine de sağlık ayrıca

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Güzel olmuş beğendim ben.. Bu arada Kerim hocam bu bilgilendirmeler için bu emeğin için çok sağolasın..sayende yeni çıkacak modelleri burdan görebiliyoruz Forumdaki herkesin emeğine de sağlık ayrıca
Bu duyarlılık için bende sana teşekkürlerimi sunuyorum Mehmet... ;)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Arka egzoz uçlarının olduğu kısmı hiç sevmedim ön güzel