Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2015 Hyundai Tucson TomTom ile Yollara Çıkacak

Konu, 'Hyundai' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

 1. ktaskan

  ktaskan Aktif

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2017 M3 Dizel Power
  Araç Renk ve Tip:
  Kül Grisi - Sedan
  Yeni Hyundai Tucson sürücüleri trafiği TomTom ile görecek.

  [​IMG]

  TomTom (TOM2) Hyundai Motor ile Avrupa’daki işbirliğini açıkladı. Hyundai sürücüleri, 2015’in ikinci yarısındaki Yeni Tucson modeliyle başlamak üzere 7 yıl boyunca TomTom'un en gelişmiş navigasyon hizmetlerinden yararlanacak.

  Hyundai sürücülerinin, araçlarında kurulu olan navigasyon sistemi üzerinden TomTom Trafik, Hız Kameraları, Lokal Aramalar ve Hava hizmetleri dahil olmak üzere TomTom'un hizmetlerine erişebilecek. TomTom'un entegre hizmet paketi, gerçek zamanlı trafik bilgileri sağlayarak Hyundai sürücülerinin yolda zaman kazanmalarına yardımcı olacak. Sürücüler ayrıca, lokal yerlere özel yerel mağazalar, yaygın hava raporları, hizmet ve işletme bilgilerinin yanı sıra sabit ve mobil hız kameraları hakkında da uyarılar alacaklar.

  Hyundai Motor Avrupa, Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jochen Sengpiehl konuyla ilgili şunları söyledi: “Hyundai olarak müşterilerimize beklentilerinin ötesinde değer sunmayı hedefliyoruz. Bu yıl, Yeni Tucson ile markamızın algısı değişecek. Bu yeni model için TomTom'un 'Canlı Servisleri', gerçek zamanlı bilgilerle kullanıcı deneyimini geliştirmek için mükemmel bir seçim.”

  TomTom Otomotive Başkan Yardımcısı Jan-Maarten de Vries ise konuyla ilgili şunları belirtti: “Avrupa ve Rusya'da Hyundai'nin üzerinde kurulu navigasyon sistemlerine TomTom'un Trafik & Seyahat Bilgi hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşma TomTom'un dünya standartlarında bileşenlerinin büyük bir navigasyon deneyimi sağlamak için birçok otomotiv sistem konfigürasyonlarına entegre edilebilir olduğunu gösteriyor.""
   

Sayfayı Paylaş