Yeni Mazda'm :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hayırlı olsun şimdiden, BK kasa alacaksın sanıyorken BL geldi, güzel görünüyor maşallah

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
tesekkürler arac denk geldı ızmır mazda bayiden daha 32 bın de 2011 model. Aslında beyaz arıyordum ama bu renk de gercekten fotolardan daha gusel duruo bi de aracın temız olusu beni etkiledi. aracta boya kaza hiçbisey yok. koltuklar tertemız . Edirneye gittim beyazı vardı 2010 model 44 bınde ılk sahıbınden 43500 tl anlastık ama arac 5 parca boya 1 degısen cıktı . ızmıre döner dönmez bayıden bu arac ıcın anlastım.

Son düzenleme:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız keyifle binmeni dilerim.

Yeni Mazda'ya bir Jant uyumluluğu ve stok sordum 2-3 defa telefon ettim hala dönecekler sözde.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız keyifle binmeni dilerim.

Yeni Mazda'ya bir Jant uyumluluğu ve stok sordum 2-3 defa telefon ettim hala dönecekler sözde.
yeni mazda ole ben 6 kez gıttım ıkıncı el ıcın kac kez telefonu verdım bı dönüş yapılmadı. o konuda haklısınız

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
yeni mazdadan yeni aracınız hayırlı olsun ALLAH ilerde oradan yeni mazda almak nasip etsin

bend ilk aracımı oradan almıştım sizin aracın yanındaki kuzularda satılıkmı acaba

yani yeni araclar için sahibindeni kullanıyorlar ama eskileri koymuyor olabilirlermi oraya gidip mi bakacağız satılık ne var ne yok diye

çünkü telefonda da bana sadece sıfır satıyoruz demişlerdi bende sıfır lazım değil dedim :)

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Uzaklarda ararken, nasibin aynı şehirden çıkması sevindirici ama Edirne macerası hoş olmamış. :)

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.

Üst Alt