Yeni Araç; Mazda 3 - 2011

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Uzun araştırmalar sonucunda yazmak isterdim, ama hiç öyle olmadı. Çarşamba sabahı aracın devrini verip eve geldim ilanlara daldım, ilanlara baktıkça kafam karışmaya başladı... Kendi kendime dedim; bu iş böyle giderse arap saçına dönecek, hemen kararını ver...

Bu aracı daha önce görmüş ama favorilerime almamıştım. Hemen sahibini arayıp bilgi aldım. Anlattıkları fiyatı doğrultusunda beni tatmin etti. Akşam biniyorum, sabaha oradayım dedim ve hemen Internete girip Didime otobüs bileti aldım.

Sabah ufak tefek kontrollerden sonra satışı alıp yola çıktım. Dönüşte bir kaç saat Veli abi ve Oğuzhan ile sohbet edip yorgunluk attım. Öğleden sonra ise izmire gelip aracı Dündar ustaya teslim ettim. Yağı filtreleri değişip, kontrolleri yapılacak.
Araç kozmetik olarak pek iyi değil ama bu komik fiyata bu bile fazla :D
Donanım paketi touring, dizel ve 170 bin km.de ;)
Artık aracı aldık, gerisini aliexpress düşünsün :D
İsmi de belli oldu; Traktör :D

20170511_102112.jpg

Araçla alakalı diğer konular;

Mazda 3 BL (2009-13) - Dizel Genel Kontrol ve Bakım (Traktörün Yeniden Doğuşu)
Mazda 3 BL (2009-13) - Komple İç Temizliği - İzolasyon (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.2)
Mazda 3 BL (2009-13) - İç Aksam Boyama (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.3)
Mazda 3 BL (2009-13) - Spoiler ve Egsoz Ucu Montajı (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.4)
Mazda 3 BL (2009-13) - Deri Döşeme Macerası (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.5)
Mazda 3 BL (2009-13) - Komple Boya Macerası (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.6)

Son düzenleme:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Valla Murat ne hızlısın. Biz kaç aydır arıyoruz sen iki günde işi bitirdin valla tebrikler. Ah bende senin gibi olabilsem keşke :) Allah kaza bela vermesin.
Fazla araştrıp düşününce alma şansı azalıyor. Sabah devri verip öğlen yenisine karar kalacaksın :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Hayırlı olsun Murat Abi. Allah içinize sindirsin. Bu renk her zaman hoşuma gitmiştir. Güle güle kullanın.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayraktar

マツダ
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Güle güle kullan abi. Kazasız belasız... Akşama harlarız, dizel ne kadar harlancaksa işte... :)
Valla dün koyduğun buzlu resimde iyi sallamışım. :) Gerçi dizel aradığını biliyordum ya. ;)

süleyman46

Aktif
Araç Markası
Mazda 6 2010
Keyifle binmeni dilerim üstad. Hızlı olma konusunda sana katılıyorum. Ayni şekilde birinin devrini verip diğeriyle aynı gün içinde el sıkıştım. Noter işlerini halledemedigimden uzun sürdü, iki gün sonra farklı bir arabanın direksiyonundaydım:) Allah pişman etmesin

Ilk hallerini detaylı fotoğrafla ki son haliyle aradaki farkı iyi görelim ;)

Üst Alt