Xiaomi Ürünleri Kullanıcılar Kulübü

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Konunun açılma amacı, Xiaomi marka ürünleri kullananların fikir alış verişinde bulunmaları içindir... Forumda özellikle Xiaomi telefon kullananların sayısı azımsanmayacak derecede fazla. Konumuz hayırlı olsun. :)

@madmax59 ve @romulus beni bu markayı tanımama vesile olan iki değerli üyemiz... :) Teşekkürler.

Forumda aklımda kaldığı kadarıyla Xiaomi kullanıcıları...

@Rcm
@major35
@nilsu_
@abdyldz
@halilkirikkale
@infiniteblack
@Ferzan
@eren-01
@emirdede
@muratyavuz
@MetinU
@osk@r78
@SercanTEK
@Holydao
@vonallen
@Mlbozkurt
@cagdases
@sefa80
@Yangac
@PsiKoMaNYaKoLoG

Son düzenleme:

halilkirikkale

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 323
Mazda ile Xiaomi markalarını çok benzetiyorum birbirine her ikisi de bağımlılık yapıyor ve vazgeçilmez oluyorlar.Çin malı telefonlarla tanışmam bir reklam sayesinde olmuştu.İlk telefonumuzu @eren-01 kardeşimle birlikte getirtmiştik Elephone P7000. Daha sonra Letv(şimdiki Leeco markası) telefonlardan getirttik ve son olarak Xiaomi ile tanışma şansımız oldu.İşte o tanışmadan bu güne ben, Eren kardeşim,ailelerimiz iş arkadaşlarımız ve eş dost akraba hep Xiaomici oldu.Elime alma şansı bulduğum Xiaomi modelleri ise; Redmi2,Mi5s,Mi5s plus,Redmi4a,Redmi 4x,Mi max,Mi6x. Şu an ailemdeki 9 kişinin 3'ü Letv 6'sı Xiaomi kullanıyor.Xiaomi ürünleri fiyat performans ürünü olarak tanımlansa da kalite ve donanım bakımından Samsung,Apple,Lg,Sony gibi tannmış markalardan geri kalır bir yanı olduğunu düşünmüyorum hatta ürettiği telefon dışındaki ürünleri ele alırsak hepsinden başarılı diyebiliriz.Özellikle Miui romlar kolay kullanım,ekstra özellikler ve birçok ayar seçeneği sayesinde kullanıcılarını cezbediyor.Bu romları Xiaomi dışındaki birçok telefona uyarlayıp kullananlar tüm Dünya'da var.Eksik veya eleştirilecek yönleri yokmu derseniz elbette ki tüm diğer markalar gibi var ama son zamanlarda bu eksiklerini baya bir düzelttiler diyebilirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Eren'i de hatırlıyorum ama emin değildim, @MutluTEKİR hocam ile birlikte şimdi ekledim listeye... Mazda ve Xiaomi markalarının kullanıcı bazında benzerliğini bende yapıyorum... Ama, üretim, kalite ve ürün felsefesi bazında çok çok fark var...

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Hayırlı olsun grubumuz :D Normalde benim de hiç duymadığım bir markaydı. Hayatımda sadece Iphone ve Samsung vardı birazcık da LG duyuyordum. Bu forum sayesinde Xiaomi diye bir marka olduğunu ve de Oneplus diye bir marka olduğunu duydum. Her zaman oneplus'ın bir gömlek daha üstün olduğunu düşünenler arasında olsam da fiyat performans furyasından çok fazla şekilde uzaklaştı Oneplus o yüzden Xiaomi diyorum :) Bi arkadaşım ne değişik adamsın araban piyasası olmayan mazda telefonun hiç duymadığım marka xiaomi demişti bana. Ben her ikisinden de çok mutluyum tavsiye ederim demiştim kendisine :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Eren'i de hatırlıyorum ama emin değildim, @MutluTEKİR hocam ile birlikte şimdi ekledim listeye... Mazda ve Xiaomi markalarının kullanıcı bazında benzerliğini bende yapıyorum... Ama, üretim, kalite ve ürün felsefesi bazında çok çok fark var...
Benzemese de çok da fark yok bence. :) Xiaominin kalitesi ile mazdanın rüzgar sesi, yol sesi, kronik soyulma problemleri, göğüs erimesi problemleri vs... uzar gider.

abdyldz

Sessiz
merhaba,

samsung s3
samsung note3
samsung note4 telefonlarım oldu hepsinin romlarını silip miui kurmuştum. miui4 ten beri miui kullanıcısıyım.

xiaomi mi5 aldım satıp mi6 aldım şuan mi6 ile devam ediyorum.

anneme redmi note 4 aldım, çevremede aldırıyorum. dayım kuzenlerim ofiste 3 arkadaşım hepsi beğenip xiaomi aldı. garantisi yok ama fiyatı uygun ve yedek parçaları uygun.

bileğimde de mi fit 2 takılı tükenmez kalemim de xiaomi :)

xiaomi yi de çok severim tasarımcısı çok başarılı ama xiaomi değilde miui işletim sistemi hayranıyım, eşimde de miui ın evrilmiş hali emiui kullanan huawei p20 lite var.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Kamerası süper...
Arkadaşta ısırık elma var...ayni kareyi cektik.bu kadar güzel görüntü alamadı garip

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Güncel olarak söyledim hocam, eski OnePlus kullanıcısı olduğunu bilmeyen yoktur sanırım
Takılıyorum üstat ama eski değilim henüz.
Oneplus, 1 modelinden sonra bir tek sende de olan 5 de fiyat anlamı ile rekabetçi seviyeye gelmişti. Sonrasında pek alinasigligi kalmadı. Zaten en vurucu özelliği fiyat kalite oranı idi. Onu yitirdi bence. Bu konuda Xiaomi ile paralellik gösterdiği muhakkak. Ancak şahıs vs den alınırsa durum başka...

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Xiaomi Redmi 5 kutu açılışı paylaşımımızı yapalım o zaman :)

Üst Alt