Windows Phone Haberleri

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bende android var ve çok memnunum. KitKat iyidir, candır :D wp denemedim hic
Denemediğin bir şey için fikir sahibi olmamanı tavsiye ederim... Ortalama bir telefon ile WP kullan, android ile geçirdiğin vakte yanarsın...

Çoğu arkadaşta görüyorum; adam geri tuşuna defalarca basıyor, çünki tek tek bastığında telefonun işlem yapmasını beklemesi gerekiyor yani zaman alıyor, yani android işletim sistemi yavaş...

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
15 aydır sikintisiz kullanıyorum. En az 5-6 kez direk betona düştü, hic bisi olmadi ufak cizik haric. O kadar da olucak. birinde de suyun içine gömüldü. En ufak problem olmadı. Bence gayet sağlam bir telefon.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
15 aydır sikintisiz kullanıyorum. En az 5-6 kez direk betona düştü, hic bisi olmadi ufak cizik haric. O kadar da olucak. birinde de suyun içine gömüldü. En ufak problem olmadı. Bence gayet sağlam bir telefon.
Maşşallah bende olsun demedim ki, dikkat et dedim, alınan şikayetleri yazdım... ;)

Forumun temel amacı bu, her anlamda bilgilendirmek, sorun varsa çözüm üretmek, yoksa da muhabbet etmek... ;)

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Bende bayağı incelemiştim telefonu ve ondan sonra almıştım. Alacaklara da tavsiye ederim. Ama discovery 1. Discovery 2 güzel görünüyor fakat yorum yapamicam.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Bende discovery var çok hızlı henüz yavaşlama gormedim. Yada takılma. Wp yi de tecrübe etmek lazim.
Aklından bile geçirme bence :) 1 ay kadar kullanmaya çalıştım, cihazlar çok akıcı ve stabil ama alışmak için evrim geçirmek gerekiyor. Bir kaç sene sonra tekrar denemeyi düşünüyorum :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Aklından bile geçirme bence :) 1 ay kadar kullanmaya çalıştım, cihazlar çok akıcı ve stabil ama alışmak için evrim geçirmek gerekiyor. Bir kaç sene sonra tekrar denemeyi düşünüyorum :D
Alışkanlıklar, anahtarı kaybolmuş kelepçe gibidirler... ;)

Android'den karışık değil ve hızlı. En azından sinir etmiyor, bu da yeterli bence.

Kaç kişi görüyorum, rehbere girmek için 3-5 saniye bekleyen, geri tuşuna düşmanına vurur gibi vurarak geri çıkan...

:D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Alışkanlıklar, anahtarı kaybolmuş kelepçe gibidirler... ;)

Android'den karışık değil ve hızlı. En azından sinir etmiyor, bu da yeterli bence.

Kaç kişi görüyorum, rehbere girmek için 3-5 saniye bekleyen, geri tuşuna düşmanına vurur gibi vurarak geri çıkan...

:D
Abi rehber gecikmeleri samsung cihazlarda oluyor genelde, kullanan kişilerin çoğu arka planda bir sürü açık uygulama bırakıyor o da cihazları zorluyor. son bir kaç yılda kullandığım cihazlarda donma takılma gibi şeyler yaşamadım, ama 4-5 yıl önce ilk çıkan androidler çok kötüydü, telefon işlem yapana kadar ben çay demliyordum :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Abi rehber gecikmeleri samsung cihazlarda oluyor genelde, kullanan kişilerin çoğu arka planda bir sürü açık uygulama bırakıyor o da cihazları zorluyor. son bir kaç yılda kullandığım cihazlarda donma takılma gibi şeyler yaşamadım, ama 4-5 yıl önce ilk çıkan androidler çok kötüydü, telefon işlem yapana kadar ben çay demliyordum :D
Hala çay demleyenler var ama... ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
O kadar değil abi be :) bakıyım diyen herkes senin gibi düşünüyor bak diyorum bu şurda bu burda aaa çok basitmiş diyorlar sonra. İkinci kez eline alan tıkır tıkır kullanıyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
O kadar değil abi be :) bakıyım diyen herkes senin gibi düşünüyor bak diyorum bu şurda bu burda aaa çok basitmiş diyorlar sonra. İkinci kez eline alan tıkır tıkır kullanıyor.
Güzel olan tarafı zaten basit ve hızlı olması... Benim telefona arkadaşlar uzay mekiği gibi bakıyor ama kurcalayınca bu kadar mı? Diyorlar.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Her şey elinin altında ama bazı şeylere ulaşmak biraz zaman alıyordu eskiden, son sürümlerini kullanmadım. Ve kullandığım cihazda aradığım bir özelliği, ayarı vs.bulamayınca ben direkt telefoncuya yeni telefon almaya gidiyorum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Her şey elinin altında ama bazı şeylere ulaşmak biraz zaman alıyordu eskiden, son sürümlerini kullanmadım. Ve kullandığım cihazda aradığım bir özelliği, ayarı vs.bulamayınca ben direkt telefoncuya yeni telefon almaya gidiyorum :)
Eskisi yenisi aynı arayüze sahip, her şey gözünün önünde, ekranı aşağı yukarı kaydırmak da zor geliyorsa o ayrı...

Hiç mazda sahibi olmamış, komşusunda görmüş insanlarla zoom zoom felsefesini özümsemiş insan bir olmayacağı için, WP sahibi olup kullanmayanın da yapacağı yorumlar her zaman afaki olur...

Şunu diyebilirsin; kullandım ama beğenmedim... Fakat; yavaştı, aradığın bulunmuyordu demek vicdana sığmaz, çünki öyle bir şey yok.

;)

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Günaydın dostlar. Discovery ile anlasmam yok, ne varsa onu söyledim. İlk android telefonum ve 1 günde alistim. Ama Samsung tavsiye etmem. Huawei çok daha güzel bir telefon. P6 almayi dusunuyordum ama 1 yıl evvel çok pahalıydı. Bunu da uzun incelemeler sonunda aldım. Ben memnunum. Özellikle çok akıcı. Menüler arasında bekleme yok. Basit ve anlaşılır bir arayuzu var. Sevmediğim elektronik eşyayı kesinlikle kullanmam. Ama wp denemek isterim kıyaslama için.

Üst Alt