Ve Mutlu Son... 2015 Mazda CX-5

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
Aylar sonra sonunda istediğim kuzuyu buldum. Günün büyük bir çoğunluğunu araba satış sitelerinde geçirdikten sonra birgün sabah bir tane 2017 Dizel Mazda3 Power Sense beyaz deri koltuk araç buldum ve hemen aradım. Sohbet muhabbet satıcı Mazda Avrupa bayi. Aracı almak için anlaşmışken görüştüğüm servis müdürü Gökhan Beyi benim aslında Mazda6 veya Cx5 istediğimi söyledim. Bunları bulamayıncada üzülerek Mazda 3 almaya karar verdiğimi söyledim. Bana bir kaç gün içinde elinde bir tane Cx5 olacağını söyleyince dünyalar benim oldu. Telefon kapattı ve 5 dk sonra arayacağını söyledi. 5 dk sonra aradı ve aracın özelliklerinden bahsetti. Herşey tam istediğim gibiydi. Sıfır hata kırmızı renk beyaz döşeme. İlk gün fiyatı yüksek söylediği için üzülerek anlaşamadan kapattık. Ertesi gün beni tekrar aradı ve çok güzel bir fiyat verdi. Birazda ben pazarlık edince kuzu için bir hafta sonrasına anlaştık ve geçen hafta perşembe düştük yollara. Ve kuzuya kavuştuk. Mazda Avrupa Bayi Servis Müdürü Gökhan Beye bu süreçte sürekli arayıp birşeyler sormama rağmen her seferinde güleryüzle cevap verdiği ve bizi güzel karşıladığı için çok teşekkür ederim .

5 günlük araç izlenimlerim mükemmel mükemmel. Yol tutuşu rahatlık konfor süper.. tabi bazı eksik noktaları var ama bu aşkın yanında onlar hiçbirşey

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
helal olsun valla.sabrınz dan dolayı sizi tebrik ediyorum.illa mazda olacak kafaya koydum dediniz ve rabbm en güzelini nasip etti size.tekrar tekrar hayırlı olsun.rabbm kaza bela vermesin.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Geeçekten çok istiyordum ve nasip oldu. Çevremdekilerin günlerce bana kafayı yemiş gibi bakmalarına inat aldım.(2litrelık benzinli mazda alınır mı?o paraya dizel bir sürü araba. Ne var bu mazdada bu kadar gibi) Ama arabayı görünce hepsinin dibini düşürdüm.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Maşallah 41.5 kere. Çok sevindim vallahi. Allah kazasız belasız güzel günlerde güle güle binmek nasip eylesin.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
İyi günlerde kullanın. Sevdiğim araçlardan bir tanesi ve renk çok yakışıyor

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Hocam siz takmayın öyle diyenlere. Bunlar hep mükerrer hikayeler. Eminim çoğumuz aynı tepkilere şahit oluyoruz.

Çoğu insanın cesareti yok çizgi dışına çıkmaya. Cesareti olmayanlar Kaşkaaay alsınlar. ;) Hatta ısrar eden olursa şuradaki fotoğrafları gösterin. Hemen hemen sizin aracınızla aynı paraya satılan Lada Niva! Gözü de izanı da olmayanlar için birebir bir kıyas olur. :koptum::koptum::koptum:
Lada İstilasına Hazır mıyız?

dilekci06

Sessiz
Araç Markası
2015 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Ateş Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hocam siz takmayın öyle diyenlere. Bunlar hep mükerrer hikayeler. Eminim çoğumuz aynı tepkilere şahit oluyoruz.

Çoğu insanın cesareti yok çizgi dışına çıkmaya. Cesareti olmayanlar Kaşkaaay alsınlar. ;) Hatta ısrar eden olursa şuradaki fotoğrafları gösterin. Hemen hemen sizin aracınızla aynı paraya satılan Lada Niva! Gözü de izanı da olmayanlar için birebir bir kıyas olur. :koptum::koptum::koptum:
Lada İstilasına Hazır mıyız?
Şaka olmalı bu kesin. Gerçi bizim mazda tutkusu içinde bize bu ilandaki gibi davranıyorlar

Bir kez daha Araba alırsam yine kesinlikle mazda olur.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hayırlı olsun tekrar güle güle kullanın, bir tanıdığımıza epeydir biz de arıyoruz ama bulamadık maalesef, aracın durumu hakkında ve fiyat hakkında bilgi paylaşır mısın hocam özel değilse.

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Hayırlı olsun, benim de favorilerim arasında olan aracı bulmanıza çok sevindim.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Hayırlı uğuru olsun. Allah kaza bela vermesin. Güzel günlerde binin inşallah.

Üst Alt