Mazda 6 GG (2002-08) USB Aparatı Tavsiyesi ile Montaj Videosu

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
USB olayını aliexpresseten 20 dolarlık hem USB hem aux girişi olan bir aparatla çözdüm..telefondan rahatlıkla müzik dinleyebiliyorum. size de tavsiye ederim. linkini aşağıda veriyorum. takması biraz zahmetlidir..youtube videolarını izleyerek, birazda şansa taktım.
SASALI buluşmasına çok istememe rağmen istanbul'dan yatılı misafirim olduğu için gelemedim. İzmir'deyseniz görüşmek isterim..

Ürün Linki;

Tahmini Teslimat Zamanı

Ürün Ekran Görüntüsü;
3233.JPG

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
aparat montajı için aşağıdaki videolardan yardım aldım;

ben videolarda anlatılan pratik yolu seçtim..dileyen konsolu sökebilir ama bence hiç gerek yok. aslında bir tanede garanti olsun diye (çalışmama durumuna karşı) sadece aux özelliği olan 2 dolarlık bir aparatta sipariş etmiştim ama o nedense teslim edilemedi ve para iadesi yapıldı. gelseydi onu size verirdim.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
aparatı takmak için şu videoları izledim;

ben videolarda anlatılan pratik yolu seçtim..dileyen konsolu sökebilir ama bence hiç gerek yok. aslında bir tanede garanti olsun diye (çalışmama durumuna karşı) sadece aux özelliği olan 2 dolarlık bir aparatta sipariş etmiştim ama o nedense teslim edilemedi ve para iadesi yapıldı. gelseydi onu size verirdim.
Konsolu sokmeden takilmasi cok iyi olur benim icin cok sevindim valla. Hemen siparis geceyim bende tesekkurler. Acaba bunların blutoothlu olanlari var mi

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
USB olayını aliexpresseten 20 dolarlık hem USB hem aux girişi olan bir aparatla çözdüm..telefondan rahatlıkla müzik dinleyebiliyorum. size de tavsiye ederim. linkini aşağıda veriyorum. takması biraz zahmetlidir..youtube videolarını izleyerek, birazda şansa taktım.
SASALI buluşmasına çok istememe rağmen istanbul'dan yatılı misafirim olduğu için gelemedim. İzmir'deyseniz görüşmek isterim..

Ürün Linki;

Tahmini Teslimat Zamanı

Ürün Ekran Görüntüsü;
Ekli dosyayı görüntüle 37366

Hocam bu üründen bende aldım, Usb ile gayet başarılı olarak kullanıyorum. Ama aux'ta araç çalışırken motor devrini takip eden çok hafif ıslık sesi geliyor. Araç çalışmadığı zaman çok başarılı bir aux kalitesi var. İşini düzgün yapabilecek bir elektronikçi bulursam bu işe bir baktırmayı düşünüyorum. Sizde bu durum nasıldır.

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
benimki bazen cızırtı yapıyor ama kısa süre sonra düzeliyor.. her zaman yapmıyor. neden kaynaklanıyor anlam veremedim. Açıkçası ürün işini fazlasıyla yerine getirdiği için bunu pek kafaya takmıyorum. ama sizin bahsettiğiniz şekilde bir sorun yok..

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Konsolu sokmeden takilmasi cok iyi olur benim icin cok sevindim valla. Hemen siparis geceyim bende tesekkurler. Acaba bunların blutoothlu olanlari var mi

Bluetooth için aşağıdaki üründen faydalanabilirsiniz. Yalnız şöyle bir durum var, çinden gelecek aux pin şeklinde, bluetooth aparatı da pin şeklinde görünüyor. Bu ikisini birbirine bağlamak için iki ucu yuva şeklinde aux girişi bulmanız yada hazırlatmanız gerekiyor. Bir de şunu araştırmak lazım, usb bluetooth cihazı bulabilirseniz ve bu ürün çalışırsa şarj derdinden de kurtulursunuz. Aşağıdaki linkte bulunan ürünü şarj ederek kullanıyorsunuz.

Toptancı Kapında Bluetooth Aux Araç Kiti Fiyatı

Son düzenleme:

Üst Alt