Türkiye Kupası Haberleri

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ziraat Türkiye Kupasında Kuralar Çekildi, çeyrek final eşleşmeleri şu şekilde oldu;

Teleset Mobilya Akhisarspor - Kayserispor

Atiker Konyaspor - Galatasaray

Beşiktaş - Gençlerbirliği

Akın Çorap Giresunspor - Fenerbahçe

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Türkiye Kupası Yarı Final ilk karşılaşmasında kendi evinde Fenerbahçe ile karşılaşan Beşiktaş 2-2 berabere kaldı. Yarı finalin ikinci maçı 17 Nisan 2018 tarihinde oynanacak. Maç açık kanalda olunca ve tv de izleyecek bir şey yok bari maçı izleyeyim dedim, demez olaydım... Uzun zamandır ilk kez bir maçı 90 dakika pardon 100 dakika izledim, izlemez olaydım... :)

Aykut hoca, sağlam dayak yediği Pazar günkü maçtan sonra benim de tahmin ettiğim şekilde daha diri bir takım sahaya sürdü ancak yine benim de tahmin ettiğim gibi basit kişisel hatadan dolayı geriye düştü, üstüne üstlük iki tane evlere şenlik hareketten dolayı 9 kişi kaldılar.

Maçın tansiyonu yükseldikçe Şenol Güneş takımına futbol oyunu yönünde olumlu müdahale edemedi, orası beni zaten ilgilendirmiyor. :)

Yazacak çok şeyim var ama bu Fenerbahçe için emek israfı olur ki, hiç sevmediğim şey. Alper ve Volkan sağ olsun beni bir kez daha Fenerbahçe Futbol Takımından tiksindirdi. Üzüldüğüm nokta; Aykut hocanın "ben geliyorum" diyen Volkan'ın kızarmasına müdahale edememesi oldu...

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Abi nasıl müdahale etsin Aykut Hoca.Ne sorumsuzluk bu.Ne kendini bilmezlik.Asgari ücrete çalışan bir işci bile ekmeği için bazı noktalarda durmasını bilir.Adamlar milyonlar uçuruyor ama göz göre göre kendini attırabiliyor.Ne söylesek boş...
Bu maçtan çıkarılabilecek bir gerçek var.Şenol hoca, hoca olmadığını bir kez daha gözler önüne sürdü :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Abi nasıl müdahale etsin Aykut Hoca.Ne sorumsuzluk bu.Ne kendini bilmezlik.Asgari ücrete çalışan bir işci bile ekmeği için bazı noktalarda durmasını bilir.Adamlar milyonlar uçuruyor ama göz göre göre kendini attırabiliyor.Ne söylesek boş...
Bu maçtan çıkarılabilecek bir gerçek var.Şenol hoca, hoca olmadığını bir kez daha gözler önüne sürdü :)
Nasıl gözler önüne sürdü biz mi göremedik?

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Televizyon karşısında Volkan'ın kendini attıracağını ben hissediyorsam, görüyorsam, burnunun dibindeki hocası bunu görecek... Ne olursa olsun ikinci yarıya Volkan ile başlamayacak... Ama bunu yapabilmesi için öncelikle başganının icazetini alması gerekir ki, yok öyle bir şey... :( :(

Şenol Güneş için yorum yapmaya değmez, benim nazarımda, avrupa ülkesinin bir tane takımı ile oynamadan dünya üçüncüsü olmuş, akabinde en zayıf avrupa ülkesi takımına play off ta elenmiş bir hoca sadece... Ümit Özat'ın dediği gibi, Bursa da iken, İstanbul'un havası pis diyordu, şimdi o havayı derinlere teneffüs ediyor...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Şu maçta Aykut hocaya laf söylemeyip Şenol hocaya laf söylemek insafsızlıktır bana göre.
Kişiliğini konuşmalarını tavrını sevmiyor olabilirsiniz ama başarılarını görmezden gelemezsiniz. Bu kadar beceriksiz bir adam Beşiktaş'ta bu kadar nasıl başarılı olabiliyor?
Kaç senedir şans eserimi geliyor başarılar?

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Nasıl gözler önüne sürdü biz mi göremedik?
Son yıllarda futbolla ilgi alakam kalmadı.Uzun süre sonra ilk kez 90 dk lık bir maç izledim.Sahada kalite olarak Talisca,Atıf ve Ekici'yi gördüm. Sahada olmayanlara baktığımda ise BJK den çok daha kaliteli isimler var.Aykut Hocanın yapacağı pek bir şey yok,Valbuena olarak eleştirilebilir ama Güneş için neden sahada yok diyebileceğimiz hiç takip etmediğim halde 3 isim var.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Şu maçta Aykut hocaya laf söylemeyip Şenol hocaya laf söylemek insafsızlıktır bana göre.
Kişiliğini konuşmalarını tavrını sevmiyor olabilirsiniz ama başarılarını görmezden gelemezsiniz. Bu kadar beceriksiz bir adam Beşiktaş'ta bu kadar nasıl başarılı olabiliyor?
Aykut hocaya söylediğimiz laf nerelere vardı geldi... :D Allah onu bildiği gibi yapsın, bu kapıdan giremez denilen yere yüzsüz yüzsüz gelmesi zaten ne karakterde olduğunu ortaya koymuyor mu? :)

Aziz ve tayfası az futboldan anlasa, az biraz egosunu törpülese 20 yıl başkanlığı döneminde 15 şampiyonluğu olurdu bu kulübün...

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Hocam napsın Aykut.Alpere gidip, trilyonlar alıyon ama salaksın sen,sarın olduğu unutup rakipi durduk yere itme mi desin yada Volkana..Çocuk yapmaz onlarınkini...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aykut hocaya söylediğimiz laf nerelere vardı geldi... :D Allah onu bildiği gibi yapsın, bu kapıdan giremez denilen yere yüzsüz yüzsüz gelmesi zaten ne karakterde olduğunu ortaya koymuyor mu? :)

Aziz ve tayfası az futboldan anlasa, az biraz egosunu törpülese 20 yıl başkanlığı döneminde 15 şampiyonluğu olurdu bu kulübün...
Abi geçen 3 büyük kulubun geçmiş başkanlarına baktım. Diğer ikisinde renkli renkli bol bol foto varken bizimkinde bir tek Aziz renkli fotoda :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kupa maçındaki yumruklarından sonra pfdk'ya sevk edilen Q7 sadece 5 maç ceza aldı.

Dil çıkarma 3 maç, iki farklı kişiye yumruk atmak 5 maç.
Hesaplamadım daha doğrusu emeğime yazık, muhtemelen rövanş maçında sahada olacak şekilde ceza tayin edilmiştir.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Sizinki de çok masum değil ;)
Konu masumluk değil ki, kitap şiddet ile alayı aynı kefede değerlendirmiyor, ve kural açık, kuralı uygulamıyor, neden? Aynı hareketi Volkan yapsın 8 maç versinler, neden diye sormam ki verirler, şuan ki TFF ile Ulusoy dönemi ölümüne kapışır.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ulusoy döneminde işler gizliden yürütülüyordu, şimdi gizlemeye gerek duyulmuyor. Öyle olsa, kulüpten milyonlarca lira alacağı olan başkan federasyon başkanı seçildiğinde midesi bulanan bir kaç etkili kişi tepkisini koyardı...

Ülke o kadar yozlaşmış ki, buna gerek görmüyorlar, mideleri de bulanmıyor. :(

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
11 maç ceza verilmisti Meirelesse hakeme tükürdüğü icin sonra siddetli konusurken agzindan cikmis diye 4 maça mi ne düşürülmüştü. Q7 nin de cezasi düşürülecektir diye dusunuyorum. Ayrica bilmem kac sezon oncesine gitmeye gerek yok bu sene direk kirmizi karttan sadece 1 mac ceza alan birsuru oyuncu var. Normalde kural geregi cift sari karttan atilan 1 mac direk kirmizidan atilan 2 mac ceza aliyordu. O yuzden bosverin arkadaşlar kafaniza takmayin cezalari falan kimin isine ne gelirse o sekilde ayarliyorlar. Ben bu sene İBB haricinde kim samp olursa olsun istiyorum, varsa destekleyen de kusura bakmasin, siyasi destekli bir projenin sonuc almasini istemiyorum. Arda Turan meselesinden, İBB nin resmi twitter hesap paylasimina, Abdullah Avcinin eli cebinde ntv de Turk halkinin karsisina cikip ben adam oldum triplerine, topluca gazeteci dovmelerine ve sayamadigim bir cok sebeplerden dolayi bu takimi aşırı itici buluyorum.

Üst Alt