Mazda 626 GE (1991-97) Teyp Sorunu

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Mazda 626 arkadaşlar yeni teyp aldım ve takdırdım. Markası Raymos Rdm 385 3 inç TFT ekran video oynatıcılı. Eski teyp klasik düz Eversonic marka. Ancak teyp kontaktan ayrı olmasına rağmen aracı çalıştırırken teyp kapanıp geri açılıyor ve kaldığı yerden devam ediyor.Önce ki teyp yapmıyordu bunu.Akü 75 Amper 7 aylıktır.Olay bugün gerçekleşti.Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
2007 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Hafıza silinmiyorsa sıkıntı yok. Kontaktan ayrı olmasına rağmen kapanıp açılması düşük akımdan kaynaklanır. Teyp kendini korumaya alıyordur.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Benim araçta da çalıştırırken kapanıp açılır. Bi sıkıntı yok sanırım.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Kontağı yarım çevirip cam açma tuşuna basarken kontağı tam çevirerek aracı çalıştırdığınızda da aynı şey olur örneğin. Cam açmayı duraksatır. Bu sistemle ilgili bir şey.

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Değerli büyüklerim ve kardeşlerim sedan mazda aracıma arka tarafa pandizot yaptıracagım aracım suan bende değil acaba arka hoparlörlerin oldugu yerin ebatlarını ölçülerini bilen bir mazdacı varmıdır aramızda :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Değerli büyüklerim ve kardeşlerim sedan mazda aracıma arka tarafa pandizot yaptıracagım aracım suan bende değil acaba arka hoparlörlerin oldugu yerin ebatlarını ölçülerini bilen bir mazdacı varmıdır aramızda :)
Hoparlörler 7" x 5" 'tir. Boyutları da ona göre standarttır sanırım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yapacak kişinin o bölgeyi görerek yapması daha mantıklı değil mi? Görmediği pandizotu sadece ölçülerinden yola çıkarak yapabilir mi?

Üst Alt