Temiz Otomatik Vites 626 ya da 6 Aranıyor

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Merhaba. Otomatik ve sedan olmak üzere geçmişi temiz ve bakımlı kullanılmış 626 öncelikli araç arıyorum. Bir ara Trabzon da 2001 model düşük km li vardı ama kaçırdım. Bu 626 ların hız sabitleyici li olanı varsa ilk tercihimiz olur.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Şimdiden hayırlısı olsun.
626'ların hız sabitleyicili olanları yok denecek kadar az.
Bütçeniz nedir bu arada?

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İstanbul’da Merser bakımlı 2001 626 var makyajlı açık mavi, sahibi 30’a kadar düşerse değerlendirilir. Yanlış hatırlamıyorsam 140 bin civarındaydı km’si. İlanlarda var bakabilirsiniz. Sahibi yetkili serviste epey masraf yapmış ve çok sayıda orjinal parça kullanılmış. Kafanıza yatarsa Merser’den yedek parça bölümü Abdullah Bey ile görüşün aracı biliyor. Onun dışında 280 bin civarı yine şampanya makyajlı 2001 var Adem ustayı görmüş araç. Ufak tampon ve çamurluk masrafı var.

30 bin üstü bütçeniz varsa M6’ya yönelmek daha mantıklı olur. Daha yeni teknoloji daha yeni kasa sonuçta.

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şimdiden hayırlısı olsun.
626'ların hız sabitleyicili olanları yok denecek kadar az.
Bütçeniz nedir bu arada?
Butcem 68 bin tl ye kadar kadar hocam. 626 bulamazsam 2010 2011 modellerinden m6 bakacam
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstanbul’da Merser bakımlı 2001 626 var makyajlı açık mavi, sahibi 30’a kadar düşerse değerlendirilir. Yanlış hatırlamıyorsam 140 bin civarındaydı km’si. İlanlarda var bakabilirsiniz. Sahibi yetkili serviste epey masraf yapmış ve çok sayıda orjinal parça kullanılmış. Kafanıza yatarsa Merser’den yedek parça bölümü Abdullah Bey ile görüşün aracı biliyor. Onun dışında 280 bin civarı yine şampanya makyajlı 2001 var Adem ustayı görmüş araç. Ufak tampon ve çamurluk masrafı var.

30 bin üstü bütçeniz varsa M6’ya yönelmek daha mantıklı olur. Daha yeni teknoloji daha yeni kasa sonuçta.
Hocam ilanlarda goremedim öyle bir araç. Nasıl ulaşabilirim acaba? Ben 626 çok seviyorum o yüzden önceliğim o. Tek handikap hız sabiteyici benim için. Temiz 626 bulamazsam 2010 2011 m6 ya yönelirim artık. Bütçe 70 bin ama 65 den fazla verme istemiyorum çünkü alınca kasko sigorta falan var onlar için kendimi sıkıştırmak istemiyorum. Birde yeni araç alinca rahat edemem kayışları ve sıvıları değiştiririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizden ricam şu araca yorum yapabilir misiniz? ---665292859--- Alınır mı? Rengi bana sıkıntı olusturur mu? Yanık oluşma durumu falan. Birde jantlar kafama takılıyor orjinalinde böyle bir jant tipi yok heralde. Neden değişmiş olabilir ki

Son düzenleme:

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Ben hep otomatik olarak baktigim için göremedim o zaman. Manuel istemiyorum hocam. Yardımınız için Tesekkurler.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
hocam bulunduğunuz bölgede mazda 6 2010-2011 varsa satılık veya satılık olmayan ufak bir test isteyin bundan almayı planlıyorum deyin taşlar yerine oturacaktır zaten :)

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Yakınlarda olsa deneyecem aslında ama yok maalesef. Mecburen alıcı olarak gidip deniyecem

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
İmkanınız varsa şu aracı bir deneyin derim. ;)

Ben bu ilçede yaşıyorum zaten hocam. Nasıl denk geldi bilmiyorum ama aracı biliyorum bindim kullandım. Benim araçla takas teklif ettim ama adam pazarlık yapmıyor ve çok istiyor.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Ben bu ilçede yaşıyorum zaten hocam. Nasıl denk geldi bilmiyorum ama aracı biliyorum bindim kullandım. Benim araçla takas teklif ettim ama adam pazarlık yapmıyor ve çok istiyor.
Nasıldı aracın yürüyüşü, kondisyonu?
Fiyat olayı göreceli tabi. Pek kıyaslanmaz ama Mazda2 fiyatına bir Xedos9 alabilmek de benim görüşüme göre "çok" da değil aslında. Temizse şayet Mazda6'yı aratacağını düşünmüyorum da... ;)

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Araca lafım yok kesinlikle çok güzel araba. Herşeyi çalışıyordu yaşına rağmen. Solar sunroof falan çok havalı. Ama ağır araba ve kullanırken bile yakıt sarfiyatını hissedebiliyosunuz. Biraz acele kalkayım falan olmuyor mecburen 5 bin devir lere çıkıyorsunuz. Kendi kullanım tarzıma göre düşününce çok yakacağını tahmin ediyorum. Birde adamın önceki bakımlarından falan heber yoktu şanzıman yağının değişmesi gerektiğini ben sorunca düşündü ilk defa. Geçmişinin bakımlı temiz oldugundan emin olsaydım bu aracı alırdım muhtemelen ama sahiplerinin pek titiz olmadığını farkedince sogumustum.

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
aceleniz yoksa, madem 626 da seviyorsunuz bekleyin elbet düşer
kalan parayıda kenara koyarsınız gün gelir lazım olur
Ben aracımı satalı baya oldu zaten uzun zamandır temiz 626 bekliyorum ama biraz da sıkıldım beklemekten. Aracı sattigim arkadaşım da haklima olarak artık ver arabami diyor :koptum: aracı sattım parasını aldım ama nazım geçtiği için ben araba bulana kadar bekleyecekti öyle anlaşmıştık. Lakin nerdeyse 1 buçuk aydır 626 bekliyorum ve umudum kalmadı artık. Temizini bulan satmıyor anlaşılan. Üzerine ekleyip şöyle 5 yıl falan binilecek bir araç almayı da seçeneklerim arasına söktüm artık.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bahsettiğim otomatik araç şuydu;

Km yüksek gelebilir size ama otomatik düşünüyorsanız bakılası araç.

Sizin yerinizde olsam bütçe olduğu için M6 bakardım.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
626 satıp 626 otomatik almak anca şu şekilde kabul görür 115 lik sattınız 136lık bakmalısınız yani @aurora canın attığı linkteki gibi bu seferde yok bu benimki gibi gitmiyor vs diyebilirsiniz ;)

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
626 satıp 626 otomatik almak anca şu şekilde kabul görür 115 lik sattınız 136lık bakmalısınız yani @aurora canın attığı linkteki gibi bu seferde yok bu benimki gibi gitmiyor vs diyebilirsiniz ;)
Ben de 115 lik sattım makyajli 136 lik bakıyodum. Ama yavaştan m6 ya yöneldim artık. M6 olmazsa volvo s60 2.0t bakicam

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben de 115 lik sattım makyajli 136 lik bakıyodum. Ama yavaştan m6 ya yöneldim artık. M6 olmazsa volvo s60 2.0t bakicam
Çorum'da temiz bi xedos var, 40 bin son fiyat. Validen almış., 5 yıldır kendisindeymiş. Titiz bir kullanıcı, işi sanayide olduğu için bakımlı.
Ama bence xedosa bulaşmayın :) :)

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Bahsettiğim otomatik araç şuydu;

Km yüksek gelebilir size ama otomatik düşünüyorsanız bakılası araç.

Sizin yerinizde olsam bütçe olduğu için M6 bakardım.
Evet km baya yüksek benim için. Güzel araç gerçekten. 150 bin km civarı olsaydı bakardım ona kesinlikle.

Üst Alt