Televizyonda Ne İzliyorsunuz?

Televizyonda Ne İzliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Araç Markası
2006 - Mazda3
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
yok abi vakit bulsam da televizyona ayırmamlarcılardanım ben :) tüm derslerde laf arasında da öğrencilere, iş hayatında işten eve gidince televizyon karşısında çay içip uyuklayan kitleden olmayını empoze ediyorum :)

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Normalde televizyonla hiç aram yoktur ama geçen haftalarda D-Max diye bir kanal gelmiş NTV Spor'un yerine. Spor tutkunu hanım kanalın kaldırışıyla ilgili serzenişte bulunurken dikkatimi çekti. ;) Bir baktım araba tamir ediyorlar.
"Tamirat Tadilat" isimli bir program. Orijinal ismi "Wheeler Dealers" da Türkçe'ye çevirince galerici falan sanırlar diyerekten böyle çevirmişler. :D Sonrasında bir kaç bölüm denk geldikçe izledim. Her ne kadar bizler kadar maharetli olmasalar da paranın, imkanların ve alet/edevatın da sayesinde güzel şeyler yapıyorlar. Kısacası hoşuma gitti. Tavsiye ederim.
Hafta içi saat 22:45'te başlıyor. Programın web sayfası da burada: https://www.dmax.com.tr/program/tamirat-tadilat

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Normalde televizyonla hiç aram yoktur ama geçen haftalarda D-Max diye bir kanal gelmiş NTV Spor'un yerine. Spor tutkunu hanım kanalın kaldırışıyla ilgili serzenişte bulunurken dikkatimi çekti. ;) Bir baktım araba tamir ediyorlar.
"Tamirat Tadilat" isimli bir program. Orijinal ismi "Wheeler Dealers" da Türkçe'ye çevirince galerici falan sanırlar diyerekten böyle çevirmişler. :D Sonrasında bir kaç bölüm denk geldikçe izledim. Her ne kadar bizler kadar maharetli olmasalar da paranın, imkanların ve alet/edevatın da sayesinde güzel şeyler yapıyorlar. Kısacası hoşuma gitti. Tavsiye ederim.
Hafta içi saat 22:45'te başlıyor. Programın web sayfası da burada: https://www.dmax.com.tr/program/tamirat-tadilat
History de epey bölümünü izlemiştim ,fiyatı uygun araç biraz tamirat biraz boya azıcık kuaför :) aslında tamirat için yeterli yerin olsa elinden bu tür işler gelenler için gayet başarılı bir al-sat olur :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ntv spor giderken üzmüştü beni ama yerine böyle bir kanalın gelmesi üzüntümü hafifletti.

Nat Geo Wild, İz TV, Dmax, TLC, Turkmax Gurme favori kanallarım. Özellikle Serengeti deki yaşam çok çılgınca. :) :)

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
History de epey bölümünü izlemiştim ,fiyatı uygun araç biraz tamirat biraz boya azıcık kuaför :) aslında tamirat için yeterli yerin olsa elinden bu tür işler gelenler için gayet başarılı bir al-sat olur :)
Abi biz böyle program yapsak daha ilk haftadan eksilere düşeriz. :D 10 liraya alıp 5 lira masraf yaparız; tekrar 10 liraya satamayız bile. :koptum:

Ntv spor giderken üzmüştü beni ama yerine böyle bir kanalın gelmesi üzüntümü hafifletti.
Nat Geo Wild, İz TV, Dmax, TLC, Turkmax Gurme favori kanallarım. Özellikle Serengeti deki yaşam çok çılgınca. :):)
Bizde o kadar kanal yok abi. Bir tek aralarından Nat Geo'yu biliyorum. :)

@Bayraktar woswos minibüs topladılar, galiba ilk bölümdü. Trt'nin mazdasıyla yarışırdı :)
Ya herkesler biliyormuş bu programı, bir cahil benmişim ya, ben de heyecanlı heyecanlı yazayım demiştim. :p

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Şahsiyet, dip ve çukur dizilerini takip ediyorum. Akşam haberlerini yetişebilirsem izliyorum. Beşiktaş maçlarını mutlaka izlerim. Ara ara belgesel izliyorum. National Wild ve Discovery Science. NTV de maç aralarında Rıdvan Dilmen vazgeçilmezim.

Üst Alt