Televizyonda Ne İzliyorsunuz?

Televizyonda Ne İzliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Araç Markası
Mazda 6 2010
Ben android tv box diye tabir edilen zımbırtıdan aldım, TV'ye onu taktım onla vakit geçiriyorum. Film izlemek için indirdim attım taşıdım taktım sildim ettim derdi yok. Çok işlevsel, tavsiye ederim. IP TV izleyenler de var ama işin içine biraz girmek lazım. Zamanım yok onun için. Onun dışında zaman bulduğumda Trt Belgesel kanalını izliyorum:harika:

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Özellikle üniversitenin sonlarına doğru kitle iletişim araçlarının, özellikle ve başta televizyonun, kültürün yozlaştırılması için kullanımına tepki olarak TV'siz bir hayat yaşıyorum. Evlendikten sonra evimize ailelerimiz ve eş-dost geldiğinde kullanılır düşüncesiyle TV aldık. Bu tv'nin bağlantısını da babamlar ziyarete gelinceye kadar yapmamıştım.

Şu an fiiliyatta yemek yerken haber izlemek veya TRT Belgesel ve Tarım-Hayvancılık üzerine yayın yapan kanalları açıyorum. Takıp ettiğim hiçbir dizi yok. İzlemek istediğim filmleri internetten izliyorum. Haberleri güvendiğim haber sitelerinden okuyorum.

Ankette bana uygun bir seçenek yoktu, seçim yapmadım.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Bizim evde psikolojik şiddet uygulayarak tüm dizileri izlemeyi örtülü olarak imkansızlaştırdım:hhhhhh:
Örnek:
- Böyle saçma dizi mi olur?
- Bu dizi izleyenlere ne öğretiyor?
- Haaah çocukların yanında tam izlenecek şey.
- Bu adam kim?
- Bu kadın niye öyle dedi?
- Haydaaaa saçmalığa bak.
Vs...
Şu an evde izlenen dizi sayısı yıllardır sıfıra yakın:D

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Özellikle üniversitenin sonlarına doğru kitle iletişim araçlarının, özellikle ve başta televizyonun, kültürün yozlaştırılması için kullanımına tepki olarak TV'siz bir hayat yaşıyorum. Evlendikten sonra evimize ailelerimiz ve eş-dost geldiğinde kullanılır düşüncesiyle TV aldık. Bu tv'nin bağlantısını da babamlar ziyarete gelinceye kadar yapmamıştım.

Şu an fiiliyatta yemek yerken haber izlemek veya TRT Belgesel ve Tarım-Hayvancılık üzerine yayın yapan kanalları açıyorum. Takıp ettiğim hiçbir dizi yok. İzlemek istediğim filmleri internetten izliyorum. Haberleri güvendiğim haber sitelerinden okuyorum.

Ankette bana uygun bir seçenek yoktu, seçim yapmadım.
Bizim evde psikolojik şiddet uygulayarak tüm dizileri izlemeyi örtülü olarak imkansızlaştırdım:hhhhhh:
Örnek:
- Böyle saçma dizi mi olur?
- Bu dizi izleyenlere ne öğretiyor?
- Haaah çocukların yanında tam izlenecek şey.
- Bu adam kim?
- Bu kadın niye öyle dedi?
- Haydaaaa saçmalığa bak.
Vs...
Şu an evde izlenen dizi sayısı yıllardır sıfıra yakın:D
Kadir çaktırmadan imalarda falan mı bulunuyorsun :p :D

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
TV seyretmiyorum. Yabancı film ve dizileri netten indirip izliyorum. Haberleri netten takip ediyorum bu şekilde mutluyum, arz ederim :)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Tv izleyip delireyim mi :) :acpsnr: :hihi: :tskler:

Tv yerine takip ettigim yabancı dizileri izleymeyi yeglerim -vaktim olursa-.
Mr.Robot.un yeni bölümlerini izleyemedim,
Dexter'ın son sezonunu izleyemedim.
Super Natural var sırada.
Fringe da var :/
daha bisürü bisürü dizi var bekleyen :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
evde trt çocuk ve belgeseller, dükkanda discovery DTX araba kanalını. dizi hiç seyretmedim hanıma da uyuz oluyorum esra erol seyrediyor diye. insanların mağduriyetlerinden çok güzel nemalanıyorlar.

Üst Alt