Televizyonda Ne İzliyorsunuz?

Televizyonda Ne İzliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    84

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ben tv izlemiorum, tvden youtube girip youtuberlari izliyorum vloglara bakiyorum bi de araba test videolari izliyorum

suleyman

Aktif
Araç Markası
1999 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb
çok karışık hiç bir periyodik takibim yok,çocuk programları açık :)
ama haftasonları sadece belgesel yurtdışı ülkelerin tanıtımı vs vs o gibi programları izliyorum hafta içi işyerinde çok youtube izliyorum :)

hsynhlm

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Mavi - Sedan
Cesur ve Guzel tek dizim ama senaryoyu bozmaya basladilar aski memnu gibi gumbur gumbur degil

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Takip ettiğim içerik şu an için yok. Akşamları çay içerken akasya durağına veya güzel bir film varsa ona bakınıyorum...

Mazda 3 2006

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
arkadaşlar 20 yıldır çok iyi bir aktivaristim. 19 adet, toplamda 2,5 ton su kapasiteli evimin bir duvarı komple akvaryum.
şu an için 5 türde 13 farklı varyant besliyorum. geçmişte tuzlu su hariç tatlı suda beslemediğim çok az tür kaldı.
onlardan(bakımı seyiri :) ) vakit olduğunda trt belgeselde bi kaç defa kaliteli yapımlara denk geldim. tavsiye ederim. yabancı kanallarla rekabet eder seviyeye ulaştılar maşallah.
belgesel seviyorum. özellikle hayvan, doğa, ve nasıl yapılır tarzı belgeseller favorim.
onun haricinde batı finanslı ne üdüüü belirsiz :) türk dizilerine bakmıyorum, bulunduğum ortamda izletmiyorum :) izleyene kızıyorum. sözüm meclisten (garajdan) dışarı :).
çünkü o tarz dizilere prim vererek yaygınlaşmasını, dolayısıylada genç neslin beyninin yıkanmasını kendi gözlerimizle sağlıyoruz. örf adet gelenek din diyanet ne varsa bizi biz yapan saolsunlar hepsine el attılar. çoğunu değiştirdiler bi çoğu için uğraşıyorlar. (trt yapımları hariç, bir kaç defa denk geldim iyi başlangıçlar yapmışlar.)
ünv. te de ilk senelerde kaldığım evimde tv yoktu.
hatırlıyorum da abartmıyorum arkadaşlar istisnasız 1 sene hiç seyretmedim desem yeri. ara tatilde eve döndüğümde (annemin meshur dizilerine) ilk defa tv görmiş insan gibi bakakalmıştım. :) o an fark ettim ne zamandır izlemediğimi ve hiç eksikliğini hissetmemişim. tabi 1 dk sürdü tv kapamam :)

bu arada mazdacılar hep belgeselciymiş ya. maşallah

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bende izlemeyenlerdenim. Yemek yerken 10-15 dk nat geo wild. Daha uzun sürmesine izin vermiyorlar.Kanal değişince sanki izlemiyorum havasında, sürüdeki erkek aslan misali olay yerini, asaletimizi bozmadan terk ediyoruz. Telefon veya Laptoptan gece 11 ve 01 arası izleyebilirsem film izliyorum.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
arkadaşlar 20 yıldır çok iyi bir aktivaristim. 19 adet, toplamda 2,5 ton su kapasiteli evimin bir duvarı komple akvaryum.
şu an için 5 türde 13 farklı varyant besliyorum. geçmişte tuzlu su hariç tatlı suda beslemediğim çok az tür kaldı.
onlardan(bakımı seyiri :) ) vakit olduğunda trt belgeselde bi kaç defa kaliteli yapımlara denk geldim. tavsiye ederim. yabancı kanallarla rekabet eder seviyeye ulaştılar maşallah.
belgesel seviyorum. özellikle hayvan, doğa, ve nasıl yapılır tarzı belgeseller favorim.
onun haricinde batı finanslı ne üdüüü belirsiz :) türk dizilerine bakmıyorum, bulunduğum ortamda izletmiyorum :) izleyene kızıyorum. sözüm meclisten (garajdan) dışarı :).
çünkü o tarz dizilere prim vererek yaygınlaşmasını, dolayısıylada genç neslin beyninin yıkanmasını kendi gözlerimizle sağlıyoruz. örf adet gelenek din diyanet ne varsa bizi biz yapan saolsunlar hepsine el attılar. çoğunu değiştirdiler bi çoğu için uğraşıyorlar. (trt yapımları hariç, bir kaç defa denk geldim iyi başlangıçlar yapmışlar.)
ünv. te de ilk senelerde kaldığım evimde tv yoktu.
hatırlıyorum da abartmıyorum arkadaşlar istisnasız 1 sene hiç seyretmedim desem yeri. ara tatilde eve döndüğümde (annemin meshur dizilerine) ilk defa tv görmiş insan gibi bakakalmıştım. :) o an fark ettim ne zamandır izlemediğimi ve hiç eksikliğini hissetmemişim. tabi 1 dk sürdü tv kapamam :)

bu arada mazdacılar hep belgeselciymiş ya. maşallah
Abi sakıncası yoksa akvaryumunuzu bizle paylaşa bilirmisiniz??şahsen ben çok merak ettim de.:)hatta akvaryum hakknda bi konu da aça bilirsiniz:harika::harika:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
DTX / Ölümcül İkilemler

Üst Alt