Televizyonda Ne İzliyorsunuz?

Televizyonda Ne İzliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    84

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Herkesin evinde en az bir tane bulunan televizyonlarda neler izleniyor?

Merak işte !!

:D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Avrupa kupaları ve yabancı lig maçları olduğunda ntv grubu,süperlig maçı varsa Digitürk 377, harici zamanlarda Dsmart 59-61-66, sinema için zaman bulduğumda Dsmart 5-6-7-8-9, nadiren dizi izlediğimde csi miami ve karadayı

Araç Markası
98 Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Tepki olsun diye kanalları sile sile kanal kalmadi tv de.Eskiden geceleri supernatural izlerdim şimdi pek vakit bulamıyorum. Izleyecek bişey de bulamıyorum. Hanım digiturk ya da d smart alalım diyor olmaz diyorum enayimiyim hafta da bir gün maç izlemek için evden dışarı atıyorum akşam maç saatinde digiturk alıp ondan da mı mahrum olayım.

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Tepki olsun diye kanalları sile sile kanal kalmadi tv de.Eskiden geceleri supernatural izlerdim şimdi pek vakit bulamıyorum. Izleyecek bişey de bulamıyorum. Hanım digiturk ya da d smart alalım diyor olmaz diyorum enayimiyim hafta da bir gün maç izlemek için evden dışarı atıyorum akşam maç saatinde digiturk alıp ondan da mı mahrum olayım.
:2funny: :2funny: Yenge duymasın :2funny: :2funny:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bu aralar TRT HD de %100 Oto diye program başlamış ona bakıyorum.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ama güzel iş çıkartıyorlar bence, bazen kötü seçenekler de oluyor ama bu tip programları destekliyorum, keşke daha çok olsun, hep discovery tv de ecnebileri izliyoruz

Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Bu aralar hep asker dizilerine takıldm.
İsimsizler
Söz
Savaşçı

İçerde

Ama bu aralar yoğunluk dan hepsi biriktii.şimdi bi de ramazan girecek araya birikecek bizim diziler....:D

Payitaht Abdülhamid kaçırmam denk gelirse yarışma programlarını severim ve şampiyonlar ligi maçları ara ara takılırım çok fazla tv izlemeyi sevmiyorum yaz zamanı olunca çoluk çocuk kafadar arkadaşlarla ailecek çay sohbet muhabbet gezme favorimdir.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Payitaht Abdülhamid kaçırmam denk gelirse yarışma programlarını severim ve şampiyonlar ligi maçları ara ara takılırım çok fazla tv izlemeyi sevmiyorum yaz zamanı olunca çoluk çocuk kafadar arkadaşlarla ailecek çay sohbet muhabbet gezme favorimdir.
Champions League :asik::)

Üst Alt