Mazda 3 BL (2009-13) Telefonu Nereye Koyalım?

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Arabada en sinir oldugum ozellik, telefonu koyacak yer olmamasi. Siz nasil bir cozum buldunuz?

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Ben cebıme koyuyorum aracın ıcınde cuzdan ruhsat koyuyorum sadece torpıdoda da ıslak mendıl ve gozluk var. Arac bombos bagaj bombos agırlık az, performans yüksek, beygırlerımi yük tasımak ıcın kullanmıyorum :D Dıete bıle basladım 3 kılo verdım. 3 kılo da 3 kılodur arac serılestı o derece :D 0 100 9 sn:p

Son düzenleme:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
-Yol bilgisayarınının oraya yatay koyuyorum
-telefon tutucu ped ile teyp ile ekran arasındaki düzlüğe yatay koyuyorum.
-bardaklık üstü
-bardaklık içi
-kolçk içindeki bölmeye
-kapı cebine
Güneşin durumuna göre konum değiştiriyorum ;)

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
bardaklıgın ıcıne salla gec neden telefonu koycak yer bulamadın anlamadım @Lupara Telefonun buyukse bardaklıgın ıcındekı plastıgı cıkar ıcı kocaman kolcak gıbı oluyor zaten bu kadar basıt. torpıdo da kocaman zaten , laptop sıgar cıft torpıdo var aracta gecen kolumu soktum dırsegımı gectı omuza dayanda derınlıgı 40 50 cm var. kapakta da göz var kocaman Ben hıc bı aracta bu kadar buyuk torpıdo gormedım yanı aracta esya gozu cok

Son düzenleme:

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Navigasyon açınca bardaklikta şurada burada iş yapmaz spigen cd ucu tutacağı var çok sağlam ve ise yarıyor.

Brodit proclip bir digeri

Öbürleri zaten bildiğimiz klima ızgaralarına takılanlardan

images-2.jpg
images-1.jpg
images.jpg

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Menfez ızgarasına tutturulan ürünü tavsiye ederim. Eğer maksat telefonla ilgilenmeyip sadece bir yere koymaksa kısa şehiriçi sürüşte cebimde durur, yoksa araçta unutuyorum. Uzun yolda ise vitesin önündeki kapaklı yere koyuyorum. Touring donanımın güzelliği oraya koltuk ısıtma butonlarının olmayıp büyükçe bir gözün kalması. :) O da olmadı bardaklık içine. O da olmadı kolçak içine olabilir. Kaydırmaz ped ile bilgi ekranın önündeki düzlük de kullanılabilir.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Spigen kullandığım ürün 41tl fiyatı var hepsiburadada cdyi yine kullanabiliyorsun.

Ekli dosyalar

• IMG-20170815-WA0014.jpg
    IMG-20170815-WA0014.jpg
    166.6 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG-20170815-WA0010.jpg
    IMG-20170815-WA0010.jpg
    114.5 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG-20170815-WA0011.jpg
    IMG-20170815-WA0011.jpg
    177.2 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG-20170815-WA0012.jpg
    IMG-20170815-WA0012.jpg
    99.7 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG-20170815-WA0013.jpg
    IMG-20170815-WA0013.jpg
    194.8 KB · Görüntüleme: 110
  • IMG-20170815-WA0009.jpg
    IMG-20170815-WA0009.jpg
    158.1 KB · Görüntüleme: 107

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Spigen kullandığım ürün 41tl fiyatı var hepsiburadada cdyi yine kullanabiliyorsun.

Ben aliexpressten aldım aynısının tablet tutucusu. Başta güzeldi. Sonra bir gün araçta cd yuvasına takılı halde bıraktım. Ertesi gün araca bindiğimde plastik sıcaktan esnemiş, şekil değiştirmiş, o cd yuvasını tutan mekanizma plastiğin esnemesiyle tutmaz olmuştu. O nedenle ben tavsiye etmiyorum. Sıcaklarda dikkat et hocam. :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Ben aliexpressten aldım aynısının tablet tutucusu. Başta güzeldi. Sonra bir gün araçta cd yuvasına takılı halde bıraktım. Ertesi gün araca bindiğimde plastik sıcaktan esnemiş, şekil değiştirmiş, o cd yuvasını tutan mekanizma plastiğin esnemesiyle tutmaz olmuştu. O nedenle ben tavsiye etmiyorum. Sıcaklarda dikkat et hocam. :)

Spigen değildir muhtemelen, spigene kolay kolay bir şey olmaz :) sahtesi de çok var

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Oneriler icin tesekkurler.
Arabada telefonu koyacak cok yer var. Ama hic biri benim aliskanligima uymuyor.
Son 12 yilda kullandigim 3 aracimda da teybin oldugu yerlerde telefon koymak icin uygun yer vardi. Haliyle arabaya biner binmez oralarda bir yer ariyorum.
Onerilerden bana en uygunu yol bilgisayarinin õnü. Oraya bir kaydirmaz ped koyup deneyeyim.

Ben cebıme koyuyorum aracın ıcınde cuzdan ruhsat koyuyorum sadece torpıdoda da ıslak mendıl ve gozluk var. Arac bombos bagaj bombos agırlık az, performans yüksek, beygırlerımi yük tasımak ıcın kullanmıyorum :D Dıete bıle basladım 3 kılo verdım. 3 kılo da 3 kılodur arac serılestı o derece :D 0 100 9 sn:p
Hafta sonu sahilden Mersin yaptim. Degil kglari, her grami atmaliymisim. Ben de araba da bayagi bir kilo verdik :)

Navigasyon açınca bardaklikta şurada burada iş yapmaz spigen cd ucu tutacağı var çok sağlam ve ise yarıyor.

Brodit proclip bir digeri

Öbürleri zaten bildiğimiz klima ızgaralarına takılanlardan

Bu aparati cd yuvasina takinca, cd kullanilabiliyor mu?

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Havalandırma menfezlerine tutturulan mıknatıslı sistem en güzeli .Fakaatt telefon büyük olasılıkla güneşte kalır ki bu, bir telefona yapabileceğiniz en büyük kötülüklerden biridir. Ben genelde bardaklığa koyup güneşin konumuna göre bardaklığı kapatırım.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Havalandırma menfezlerine tutturulan mıknatıslı sistem en güzeli .Fakaatt telefon büyük olasılıkla güneşte kalır ki bu, bir telefona yapabileceğiniz en büyük kötülüklerden biridir. Ben genelde bardaklığa koyup güneşin konumuna göre bardaklığı kapatırım.
Klima açıksa güneş hiç sıkıntı olmuyor.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Valla ben arac kullanirken telefonu elime almayi birak israrla çalsa bile acmiyorum. Aracla aramdaki bagi telefon bozuyor. Muzik bile açmiyorum cogu zaman en guzel senfoni motor sesi.

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Akilli kese denen aparattan aldim. Gayet kullanisli geldi. Tek kaygim, izgara kanadina bir zarari olma ihtimali. Telefon pek agir degil ama.

Üst Alt