Mazda 323 BJ (1999-03) Teknik Bilgiler, Donanım ve Güvenlik Özellikleri Tablosu

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Mazda 323 BJ kasalar hakkındaki detaylı teknik ve donanım bilgilerinin resmi kaynaklardan derlendiği güncellenmiş kütüphane bağlantımız aşağıdadır:

Mazda 323 (1999-2003) Teknik ve Donanım Özellikleri

Yanlış veya eksik olduğunu düşündüğünüz kısımları daha doğru bilgilere ulaşabilmek adına bu konu altına yazabilirsiniz. ;)

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Aluminyum alaşım jantlar standart görünüyor tüm araçlarda. Makyajsız kasalarda GT'lerde standart, diğerlerinde opsiyonel galiba.
Bir de yanılıyor olabilirim ama polen filtresi her arabada yok diye biliyorum.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aluminyum alaşım jantlar standart görünüyor tüm araçlarda. Makyajsız kasalarda GT'lerde standart, diğerlerinde opsiyonel galiba.
Bir de yanılıyor olabilirim ama polen filtresi her arabada yok diye biliyorum.
Çeviriyle ilgili bir hata da olabilir jant olayı akşam yeniden gözden geçireceğim. ;)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
bilgiler için teşekkürler "dağınıklığı sevmeyenler "diye başlayan kısmı sabah sabah dayanıklılığı sevmeyenler diye okudum ne diyor la bunlar diyorum :D
motor devrine duyarlı hidrolik direksiyon demişler bu benim geçenlerde müşürünü aradığım parçanın işe yaradığı sistem sanırım direksiyon çevirirken devir düşmemesini sağlıyor ama hıza duyarlı sertleşen direksiyonda olsaydı harika olacakmış bj kasalarda yok sanırım :(

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
bilgiler için teşekkürler "dağınıklığı sevmeyenler "diye başlayan kısmı sabah sabah dayanıklılığı sevmeyenler diye okudum ne diyor la bunlar diyorum :D
motor devrine duyarlı hidrolik direksiyon demişler bu benim geçenlerde müşürünü aradığım parçanın işe yaradığı sistem sanırım direksiyon çevirirken devir düşmemesini sağlıyor ama hıza duyarlı sertleşen direksiyonda olsaydı harika olacakmış bj kasalarda yok sanırım :(
Var Süleyman ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
hangi kasalarda hangi motorlarlarda ?yani bizim gt ler de varmı 98 626 ımda bu özellik harika çalışıyordu
sistemin parçaları nerelerde bir kontrol edelim.
Astina 1.8 lerde var diğer motor seçeneklerinde var mı bilmiyorum. Yüksek hızlara çıktığında zaten belli oluyor direksiyon epey sertleşiyor.

Yüksek hızlarda yüksek devirde gidildiği için oluyor bu sertleşme. Normalde hıza duyarlı sistem yok devire duyarlı sistem var.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Bu broşürleri görünce duygulanıyorum. Keşke zamanında sıfır 323 almak nasip olsaymış diyorum. Bir de yurt dışında var olan donanım ve motor seçenekleri ülkemizde de olsaymış keşke. Geçen YouTube'da hız sabitleyici bulunan 323 vardı.
@Oğuzhan neden eklemedin Gonzi'ye:mad::D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu broşürleri görünce duygulanıyorum. Keşke zamanında sıfır 323 almak nasip olsaymış diyorum. Bir de yurt dışında var olan donanım ve motor seçenekleri ülkemizde de olsaymış keşke. Geçen YouTube'da hız sabitleyici bulunan 323 vardı.
@Oğuzhan neden eklemedin Gonzi'ye:mad::D
Ecu desteklemiyor yoksa yapacaktım :)

Üst Alt