Steam Hesabı İle Online Oyun

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Arkadaşlar geçenlerde forumdan İbrahim arkadaşım ile beraber buluştuğumuzda, konu konuyu açtı ve en son online oyunlara geldi. Mesela online oyun etkinlikleri düzenlesek nasıl olur? Steam hesaplarımızda Age Of, CS, Dota gibi oyunları kendi aramızda online oynayabiliriz.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
@saridoan Pes 2018 oynayabiliriz. Yada pes 2018 turnuvaları düzenleyebiliriz anlayan bilen varsa :)

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Bende age of cs dota var ama kızdan vakit bulamiyorum ki:) fm de aldim gecen indirimden neden aldiysam sanki oynayabilecegim :)))

aurora

(Can)
Araç Markası
Tabanway
Bende de niyeyse online oyun oynama isteği olmuyor. Genelde hikaye odaklı oyunları çok seviyorum. En son geçenlerde Dishonored'i bitirmiştim. 2.sini yükleyeyim dedim de 22 gb indirmeyi görünce vazgeçtim. Hesapta CS ile Age of II var. İndireyim bakalım. :)

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Bende age of cs dota var ama kızdan vakit bulamiyorum ki:) fm de aldim gecen indirimden neden aldiysam sanki oynayabilecegim :)))
FM oynayamıyorsan bana ver ben eziyim bu sene pahalılıktan alamadım :D 2019unu kesin alacağım gibi duruyor

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
FM oynayamıyorsan bana ver ben eziyim bu sene pahalılıktan alamadım :D 2019unu kesin alacağım gibi duruyor
Hocam orjinal var bende her sene hastalık alıyorum ayrıca indirilmiş crackli var istersen iletirim sana :)

Reactions: Rcm

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Hocam orjinal var bende her sene hastalık alıyorum ayrıca indirilmiş crackli var istersen iletirim sana :)
Sağolasın hocam bende de senin gibi hastalık var FM konusunda her sene oynamaya çalışıyorum. Bu sene artık geçti. 2019 ekim kasım gibi gelir onu alır onu oynarız artık yeni transferlerle :) Ama ekim kasıma kadar bi bunalım yaşarsam oynamak için kapını çalarım :p

Üst Alt