Station Wagon Kültürü ve Biz

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Yalniz dikkat ettim herkes de bir sw aski var ama kimse sw kullanmiyir :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Mitsubishi ye lpg Montajı olmaması tek engel oldu benim için, harika donanımı var fiyatı da mükemmel. :)

Esasında fiyatı, benzine ödenecek parayı en baştan amorti ediyor ama 70-80 liraya bir ay gezmek varken bu rakamın aniden 150-200 liraya çıkması psikolojik olarak yıkım olur. :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi

badilcan

Katılımcı
Sıteyşın olmasada SportWagon ile yollara devam :) .

IMG_20171211_100419.jpg

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Henüz 2 kişilik bir aile olmamdan mütevellit SW araca geçmek için erken görüyorum ama ilerde 1-2 çocuk sahibi olduktan sonra ilk işim gidip SW araç olmak olacak. Çünkü ben SW evvelden beri çok severim. Almancıların ne var ne yok yükleyip geldikleri o SW ler hep ilgimi çekmiştir.

Bkz: Volvo V60

Aşığım bu arabaya Maşallah :)

263743.jpg

Son düzenleme:

Mlbozkurt

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bende sw seven biriyim. Daha önce Toros ve Scenic (Mpv) aracım oldu. Fakat tercih etmeme sebebim kesinlikle şekilleri. Firmaların genelinde sınıfını bile düzgün yapamazken sw kasalarda tam bir fiyasko yaratıyorlar. Son zamanlarda ulaşılabilir olan clio sw ilgimi çekiyordu fakat segment düşük olduğu için yanaşmıyorum. Benim 323f Astina nın şekli çok güzel Hb mi Sw mi belli değil :) 626 nın sw de böyle güzel olsa şimdi durmam alırım. Dediğiniz gibi sekli düzgün olsun sw yoksa mpv.

Mlbozkurt

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Başkan. Gösterme bana bunları. İçin gidiyor. Malum sitede 1 tane var 215.000 TL cik

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Lada Niva hayranı olarak toros algısını sallamam hatta inadına severim ama tabi geneli düşünürsek mantıklı zira şekil olarak sevecek olsa bile para sayıp Toros almış olmamak için yaklaşmaz vatandaş.

SercanTEK

www.sercanca.com
Araç Markası
1991 - Tabanvay
Araç Renk ve Tip
Kırmızıyı Severim (:
Benimde kafamda deli sorular abi.
Mesela benim arabanın hb olduğuna kimse inanmıyor.
Ruhsat gösteriyorum paso.
Japon abilerimizde sw görünümlü hb seviyor herhalde. onlar daha bi değişik. :p

Bende de vardı Mazda 323 hb 99 model. Station görünümlü hb modeldi. Mazda bu arabaları sportwagon olarak isimlendirmiş. Station gibi duran ama sport yapılı hb kasalar. Bence çok tatlılar:)

Üst Alt