Skyactiv Teknolojisi Nedir?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Hedefte dizel gibi çalışan benzinli motorlar var! Daha alternatif yakıt işin içinde yok dikkatinizi çekerim skyactiv III ün hibrit olarak sunulduğunu düşünsenize araba üste yakıt bile verebilir :p
Toyota hibrit konusunda nerde ise Mazda da orda şuanda merak edenlerin bilgisine...
Mazda iyi içten yanmalı motor yapıyor Toyotada alternatif yakıtta ilerde bu dostluktan güzel meyveler çıkar ilerde ;)

Son düzenleme:
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Hedefte dizel gibi çalışan benzinli motorlar var! Daha alternatif yakıt işin içinde yok dikkatinizi çekerim skyactiv III ün hibrit olarak sunulduğunu düşünsenize araba üste yakıt bile verebilir :p
Toyota hibrit konusunda nerde ise Mazda da orda şuanda merak edenlerin bilgisine...
Mazda iyi içten yanmalı motor yapıyor Toyotada alternatif yakıtta ilerde bu dostluktan güzel meyveler çıkar ilerde ;)
otomotiv devi ile birlikte olmak mazdaya kazandırır :)

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Veli abi Allah ömür verdiği sürece mazdayı ve gelişmeleri takip edip o ve onun ürünlerini kullanmaya ve ailemi yakınlarımıda onu kullanmaya teşvik edeceğim.... :) Bitmesini istemediğimiz film gibi şarkı gibi bişey bu mazda :) Kerim abimin Skyactiv II başlıklı konuyu açacağı günleri sabırsızlıkla bekliyorum....Skyactiv III devrim olur heralde otomobil ve motor kavramları yeniden ele alınır gibi geliyor bana...
@ktaskan bir zamanlar böyle demiştim şimdi diseotto motor çıktı çıkacak

Araç Markası
Mazda6
Araç Renk ve Tip
Metalikgri
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst Alt