Mazda 323 BJ (1999-03) Sis Farı Hakkında

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Bu mazda 3 sislerini 99 mazda tamponuna uydurabilirmiyiz acaba ?

Adsız.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sisleri ve tamponu canlı görmek gerek bence.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kendi aracının ve Mazda 3 ün tampon görüntü resimlerine yanyana bakmak lazım.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
söküp üzerine koymanız lazım neresi açık kalıyor neresi oturuyor

bir şekilde sabitlersiniz ama karşıdan bakınca kötü durabilir ama kafaya koyulduysa bir atölye çalışması ile insanoğlu zor denileni yapabilir :)

ayakları vs kesinlikle uyumsuz olduğunu biliyorsunuz :) karşısına geçtiğinde "uydurma" olduğunu belli ederseniz bizde uydurma diyebiliriz :D

niçin böyle bir değişiklik istiyorsunuz bj kasaların sis farları yan sanayi olarak satışta mevcut mazda 3 ün oval diyemi ?

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
söküp üzerine koymanız lazım neresi açık kalıyor neresi oturuyor

bir şekilde sabitlersiniz ama karşıdan bakınca kötü durabilir ama kafaya koyulduysa bir atölye çalışması ile insanoğlu zor denileni yapabilir :)

ayakları vs kesinlikle uyumsuz olduğunu biliyorsunuz :) karşısına geçtiğinde "uydurma" olduğunu belli ederseniz bizde uydurma diyebiliriz :D

niçin böyle bir değişiklik istiyorsunuz bj kasaların sisi farları yan sanayi olrak satışta mevcut mazda 3 ün oval diyemi ?

Tabi bu benim şahsi fikrim ama "sis dediğin oval "olmalı. diğer geometrik şekiller sis gibi değil daha ziyade ek far gibi durduğunu düşündüğüm için fikir alayım dedim di :)

Hayri Selim

Sessiz
Araç Markası
99Mazda 323f Astina
Araç Renk ve Tip
Mor-Hb
Bj nin sis farıda bence çok sexi ortsına yuvarlak led döneceksin güsel olur bence tabii zevkler tartışılır

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
hiç olmamasından iyidir dedim orjinalleri taktım düşündüğümden iyi durdu sanırım :)))

Ekli dosyalar

• car 1.jpg
    car 1.jpg
    250.4 KB · Görüntüleme: 59

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
hiç olmamasından iyidir dedim orjinalleri taktım düşündüğümden iyi durdu sanırım :)))
Güle güle kullanın, yalnız aman diyeyim bunları keyfi açma çok göz alırlar, gıyabında küfrettiğim muhteremlerle aynı duruma düşme üstad. Benim canımı ve malımı keyfi tehlikeye sokanlara hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Hedefim siz değilsiniz yanlış anlaşılmasın lütfen, saygılar sevgiler :)

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Güle güle kullanın, yalnız aman diyeyim bunları keyfi açma çok göz alırlar, gıyabında küfrettiğim muhteremlerle aynı duruma düşme üstad. Benim canımı ve malımı keyfi tehlikeye sokanlara hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Hedefim siz değilsiniz yanlış anlaşılmasın lütfen, saygılar sevgiler :)
Taktırdığım sisler değil arabam gözalsın diye uğraşıyorum :) zenonların renkleri mavi ve o kadar uzun menzil etkili değil sadece görsellik var. yinede uyarılarınız ve dilekleriniz için teşekkür ederim..

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güle güle kullan abi yakışmış. Sis farı işlevinden çok görüntü amaçlı olmasını istiyordun sanırım öylede olmuş :) Umarım göz almıyordur bazı epey göz alıyor.

murat kurt

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Güle güle kullan abi yakışmış. Sis farı işlevinden çok görüntü amaçlı olmasını istiyordun sanırım öylede olmuş :) Umarım göz almıyordur bazı epey göz alıyor.
Eyw. oğuzhanım saoalasın. Daha dün taktırdım aksam deneme fırsatım çok olmadı ama kendim karşıdan baktığımda bi göz alması fark etmedim umarım kimseninkinide almaz ..

Kurt 323

Sessiz
Araç Markası
1994 323 / 2003 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Şampanya
Bence hic orjinalini bozma.illa takcam diyorsan kare sisler var piyasada heryerde bulunur cifti enfazla 80 tl daha orjinal durur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyalar

• 20200113_195028.jpg
    20200113_195028.jpg
    332.5 KB · Görüntüleme: 38

Üst Alt