Sipariş Üzerine Mazda 3 BL Yan Marşpiyel İmalat ve Satışı

Marvel

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Hb
Merhaba arkadaşlar mazda 3 2010 ve 2013 arası yan marpiyel üretimi yapmaktayım darbelere dayanıklı plastikten üretmekteyim aracınızın boya renk koduna döre boyalı olarak üretiyorum kalınlık 8 cm ile 12 cm arasında isteğinize göre üretirim resimde görmüş olduğunuz ürün benim kendi aracımdaki üründür ve 8 cm kalınlığındadır arzueden arkadaşlar benimle irtibata geçebilir 0554 127 76 13
40299
40300
40301
40302
40303

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Konu; Satış bölümüne taşınarak sabitlenmiştir... Kolay gelsin, hayırlı satışlar. BL kasa sahipleri için güzel seçenek... :harika:

ibrasoft

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Fiyatları da belirtirseniz ilgilenenler için iyi olur.
8-12 cm den kasıt hangi aralığın ölçüsüdür?
Kalıp orijinal ürünün kalıbı mı? Vida ve geçme yerleri için soruyorum.

Marvel

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Güzel çalışma, hayırlı satışlar.
Teşekkürler sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler ürünün 8 cm olanı yere yakınlığı resimdeki aracımda göründüğü gibi oluyor 12 cm kadar kalın üretebiliyorum yani ürün kalınlaştıkca yere yaklaşıyor yere yakın olsun istiyorsanız 12 cm yeterli olur bence 9 yada 10 cm de ideal olur fiyatı 350 tl darbelere dayanıklı plastikten üretiyorum fiber kesinlikle kullanmıyorum çünki kırılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bağlantı çamurluk iç kısmından akıllı vida ile bağlanıyor arzu eden silikon yada çift taraflı batlada bağlaya bilir ben sadece çamurluk içinden akıllı vida ile bağladım

Son düzenleme:

Üst Alt