Şahsıma Münhasır Plakalık Yapıyorum

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Bugün ofiste yorgunluktan başıma ağrılar girerken aklıma bir fikir geldi ve işi gücü bıraktım başladım düşünmeye, baktım düşünmekle olmuyor işi gücü bırakıp işlemlere başladım. Daha önceden temin ettiğim siyah (etiketsiz) plakalıklar vardı elimde, gittim bir tüp mat beyaz sprey boya aldım. Boyacının talimatıyla ilk kat boyadan sonra yarım saat ara verip bir kat daha boyadım. İki kat boyamamın sebebi; plakalıklar siyah ve boya beyaz olunca bir kat pek fayda etmiyor. Akşam çıkmadan önce kaloriferin önünde kurumaya bıraktım. Yarın da tabelacıya gidip plakalıklarım için düşündüğüm yazıları bastıracağım :) Ve ilerleyen zamanlarda bu işi ticarete dökmeyi düşünüyorum, aslında ertelememek lazım, hemen başlamak lazım bu işe :D

Gel vatandaş gel, istediğin renkte,istediğin dizaynda plakalık sadece ve sadece 199,99 TL desem olmaz tabii. Benimkisi sadece hobi amaçlı uğraş işte :)

Bunları şirket aracı için yapıyorum, benim araca ne renk uyar bilemedim :)

Ez2PEq.jpg

jvAyYj.jpg

XD3Pv3.jpg

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Plaka üzerinde oynamadıktan sonra kimse bir şey demez... ;)

Alışılmışa meydan okumak... Evet evet tam olarak bu. :D

Veli abi 2 gündür çok yoğundum fena bunaldım, bıraktım işi gücü bunlarla uğraştım :D Şimdi de düşünüyorum acaba altın sarısı plakalık benim araca nasıl gider ::)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi 2 gündür çok yoğundum fena bunaldım, bıraktım işi gücü bunlarla uğraştım :D Şimdi de düşünüyorum acaba altın sarısı plakalık benim araca nasıl gider ::)

Bronz şeklinde hayal ettiğimde senin guzunun rengine gideceği kesin... Çok açık olursa altının sarısı sırıtır gibi geliyor... ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Yarın son çalışmaları yapıp fotoğrafları eklemeye çalışırım ;)

DrOkan

Katılımcı
Benim de 1.5 yıldır düşünüp bir türlü vakit ayıramadığım bir şey. Nereden mi heveslendim. Bir video da kırmızı bir mps izledim. Onun plakası sarı idi. Ancak bu kadar yakışır demiştim. Plakalığı boyamak zor geldi Alışveriş sitelerine bile baktım, hazır boyalısı 10-20 tl olsa verecektim. Ama aradığım renkte bulamadım. Güzel olur. Bakalım zaman ayirabilirsem boyayayim artık.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Bu akşam şirket aracına takarım, benim araç Adem ustada, onu da en yakında eklerim :)

[member=9]domestos[/member] Veli abi rica etsem bu fotoğrafı ilk mesaja ekleyebilir misin ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu akşam şirket aracına takarım, benim araç Adem ustada, onu da en yakında eklerim :)

[member=9]domestos[/member] Veli abi rica etsem bu fotoğrafı ilk mesaja ekleyebilir misin ?

Harika olmuş... Bana gerek kalmadan Bülent eklemiş sağolsun... O0 O0

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hakikaten süper durmuş, aracın rengi beyaz olunca daha bir estetik olmuş... ;)

Üst Alt